Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horthy szobrot avattak a...

Horthy szobrot avattak a Szabadság térnél. Már csak ez hiányzott a vörös csillag mellé. A felszólalók jól ismert jobbikosok voltak. Vélemény?

Figyelt kérdés
"Ami a zsidókérdést illeti, én egész életemben antiszemita voltam, zsidókkal sohasem érintkeztem. Tűrhetetlennek tartottam, hogy itt Magyarországon minden-minden gyár, bank, vagyon, üzlet, színház, újság, kereskedelem stb. zsidókezekben legyen, és hogy a magyar tükörképe – kivált külföldön – a zsidó. " - Horthy Miklós

2013. nov. 6. 19:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

"Örülök, h hozzá se mertél szagolni a hozzászólásomhoz, jobban tetted, h szépen csendben maradtál!"


nem nem merek, hanem nem is akarok


"Ha akkor nem lett volna olyan sürgõs ( a revizió is, a hadüzenet is ), valószínû, hogy legalább az akkor túlnyomórészt maygarlakta területek ma Magyarországhoz tartoznának. "


sajnos attól tartok, a jobbik is ilyen balhécsináló párt, akár háborúba is vinné az országot.

másrészt ha már reformáció, egyértelmű hogy a jobbikos "lelkész" gyűlöletkeltő, nem egy olyan kereszténységet terjeszt, amiben én élni szeretnék/mit eltűrök.


bár azzal nem értek egyet hogy politikát nem szabad a vallásba keverni, mert a vallás nagyon is politikai nézet.


"Ettõl függetlenül, kedves kérdezõ, nincs igazad, hogy a levél második része jelentéktelen, amint # 11 tegnap ( 11-06 ) 20:23 már felhívta a figyelmet:


"... nem nézhetek nyugodtan embertelenségeket, szadista, oktalan megaláztatásokat, MIKOR MÉG SZÜKSÉGÜNK VAN RÁJUK."

A cinizmsnak ezzel a fokával valóban csak sztálin, rákosi és a hsonl´ok kelhettek versenyre. "


ez már csak hab a tortán = lényegtelen


egyébként díjazom a kitartásod a tanításukra, nekem már nincs türelmem olyan emberekhez, akik nyilvánvalóan nem akarnak elhinni valamit.

2013. nov. 8. 21:03
 32/35 A kérdező kommentje:

"Ahahah, az gyönyörű. Ezt-azt? 400ezer ember deportálása jelenti az "ezt-azt"?"


a látensnáciknak nem érték az emberi élet. ezt-azt meg kis kormányzási hiba. a nyílt nácik egyensen kívánják mások halálát.

2013. nov. 8. 21:07
 33/35 anonim ***** válasza:
Aki területi követeléseket akar érvényesíteni,az hazájában -bizonyos körökben- nemzeti hős lesz. Ahogyan Szerbiában is vannak,akik Radovan Karadzicot,meg Ratko Mladicot istenítik,annak ellenére,hogy Hágában most vizsgálják a Srebrenicai tömegmészárlásban való felelősségüket.
2013. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

14/33!

nos horthy magyargyilkos is volt!!lasd a II.-ik hadsereg halalbakuldese!!

2013. nov. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Szerintem akik feltették a szobrot azok jobban utaltak a zsidókat mint szeretik Magyarországot.

Horthy kb. 450000 zsidót ölt sok cigányt es sok mást is.

Es MAGYART is! (Ha nem akarjátok a zsidókat magyarnak tartani)

Hitlerrel össze csatlakozott es amikor látta hogy az oroszok győzni fognak akkor összeállt velük, es utánna a németek megtámadtak Magyarországot mert Horthy nem volt "hű barát" es sok magyar halt meg attól hogy összeállt a németekkel.


Kedves kérdező!

Az utalkodokkal meg neo nácikkal ne foglalkozz úgyse érdekeli őket hogy mi igaz.

Isten aldjon minden jóval

(Amúgy megmondanád a véleményedet a videomra?)


[link]

2014. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!