Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a MOL...

Miért van az, hogy a MOL kutak nem kaptak cigi forgalmazásra engedélyt, az OMV kutak viszont igen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kutak kaptak, a kutak legfeljebb kialakítottak és kiadtak helységeket a trafikoknak. a MOL üzletpolitikájával lehet, hogy ellentétes, hogy az épületén belül másnak is legyen üzlete, az OMV-nél meg nem.
2013. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az OMV-nél OMV egyenruhás fiúk-lányok árulják a cigit.
2013. nov. 8. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem messze van egy MOL kút és van trafik, a törvényben előírt elkülönített helyen.
2013. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy igazatok van. Csak furcsálltam, hogy minden OMV kúton van cigiárus, és én nem láttam még MOL kúton.

Köszi a válaszokat! :)

2013. nov. 8. 13:32
 5/5 tomala ***** válasza:

Erre a kutakat üzemeltető kis cégek pályázhatnak, nem a nagy olajipari vállalatok. Jó eséllyel a pályázatukból az ki sem derült, hogy milyen olajtársaság égisze alatt működnek.

Ezért van trafik mindenféle kútnál.

2013. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!