Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista csak fehér ember lehet?

Rasszista csak fehér ember lehet?

Figyelt kérdés

2009-11-15én Sajóbábonyon 1000cigány szamurájkardokkal,fejszékkel,lapátokkal,késekkel felfegyverkezve rárontott a magyar emberekre olyan felkiáltásokkal hogy "Holnapra megölünk minden magyart!","Halál a magyarokra!","Kinyírunk titeket!".

A mészárlást csak a rendőrség tudta megakadályozni nagy erőkkel.


Ez vajon nem rasszizmus???Vagy cigány nem lehet rasszista csak a magyar???


A média a cigányrasszizmusról miért nem számol be?Miért ferdít?


Ilyenkor az ülepszájú liberális jogvédők miért nem rikácsolnak a rasszista cigányokra???Miért mindig csak a magyarokba rúgnak bele?


Miért teszi a ballib média megint mindenért a magyarokat felelőssé?


Kezdem úgy érezni hogy ez az ország már nem a mienk,ebben az országban a magyar a kisebbség,a diszkriminált,a jogfosztott amibe a liberálisok,cigányok,zsidók,homokosok vígan törlik bele a lábukat,köpik le,rúgnak bele.


2009. nov. 16. 17:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a MEGSZÜNTETETT magyar "tökös" gárda nem masírozna, akkor senki sem balhézott volna."


Ahhoz képest hogy a cigányok itt bűnöznek 400éve igen hihető hogy a néhány éve felbukkanó Magyar Gárda beszélte őket erre rá. "Lopjatok cigányok és öljétek a magyarokat.. xD"

2010. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"azért mert cigányok nem hiszik azt hogy a fehérebbek egy teljesen más faj ezért nem rasszisták aki meg baltával hadonászik az meg hülye"


Valdd be, hogy te sem láttál még igazi fajcigányt..

2010. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

2009-11-16 18:01


009-11-15én Sajóbábonyon 1000cigány szamurájkardokkal,fejszékkel,lapátokkal,késekkel felfegyverkezve rárontott a magyar emberekre olyan felkiáltásokkal hogy "Holnapra megölünk minden magyart!","Halál a magyarokra!","Kinyírunk titeket!".


Sajóbábonyon 4000-en élnek. A lakosság 30%-a cigány. Vagyis ha ezren voltak, akkor ott voltak a nők és a gyerekek is, a csecsemőket is beleértve. Ha a MEGSZÜNTETETT magyar "tökös" gárda nem masírozna, akkor senki sem balhézott volna. Az idézett "Halál a magyarokra!" jellegű szövegeket meg majd akkor hiszem el, ha egyetlen videót mutatsz, vagy egy hangfelvételt, mert addig csak egy újabb provokatív, gyűlöletkeltő kurucinfós hoax marad...



Maga szerint egyenként számolgatta valaki, hogy mennyien vannak? Jobb dolgunk volt. Nem csak helyi cigányok voltak ott, mint a helyiektől megtudtam, hanem más a falútól idegen cigányok.

Nem gárdistára támadtak ezen idióták, hanem egy ottani helyi mszp-s képviselő asszonyra és családjára. Egy mszp-s képviselő asszonyt védet meg a Gárda Sajóbábonyon. Nem támadót csak védekezett.Önnel ellentétben hallottam amikor azt üvöltötték kiírtjuk a parasztokat a falúból.

Azóta csatlakoztam a Gárdához 51 éves Sajóbábonyi ember vagyok.

Bocsánat, de a jogot nem ismeri. Egy mozgalom nem minősül társadalmi szervezetnek és nem szükséges bejelenteni így fel sem oszlatható. olyan mintha bíróság azt mondja magának, hogy oszoljon és önnek több darabra szét kellene darabolódnia. Csak az a probléma, hogy ez valóság és nem az idióta Naruto.

2010. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tudod ha a magyar mocsok cigányokzik az rasszizmus . forditva nem. Ez arra enged következtetni hogy az Alkotmány és a Törvénykönyvünk is rasszista pista
2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen rasszista nem csak fehér ember lehet. Aki mást állít az hazudik.
2010. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

" A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi és politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."


Bármelyik "fajta" ember lehet rasszista. Azt hiszem még az őskorban voltak a Rasszok, a vándorlások idején. Talán Hitler volt az, aki a XX. században "kialakította" a Rasszizmus fogalmát, amit ma is értünk a szó alatt.


Érdekesség: A raszta haj pl. a fehérekkel szembeni rasszizmus egyik kifejezési formája, mint a "bőrfejek".

2010. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nemmert nekik mindent szabad! de vigyázzmert még a végén ezért a kérdés miatt is az ombucmanhoz fordulnak és irány a börtön és ottpedig szardologlehet raszizmus miatt ülni! de én veled tartók legyünkketten nem cigányok ! :D falhoz mind az összes féreggel !
2011. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Lilla73 válasza:

Rassz = fajta. A legnagyobb rasszisták azok a cigányok akik lerasszistázzák a magyar, csak mert az szót emel az ellene, hogy mindenféle g.cinek elmondják őt.

Ha három-négy cigányt együtt látok már tudom, hogy balhézni akarnak. Számtalan példát láttam erre. Egyedül mindig kussolnak. Mocskos egy népség. Ha hagyjuk akkor pedig a fejünkre nőnek.


Én pedig pont fordítva értelmezem: ha a Gárdát (hívják bárhogy is) meg lehet szüntetni, akkor az a demokrácia szégyene lesz.

2012. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!