Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Az ember szine fehér. " -...

"Az ember szine fehér. " - Miért is?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet olvasom ezt a mondatot, és én nem értek vele egyet. Akik elhiszik, meg tudják nekem indokolni, miért?


Szerintem:

Több évszázada élnek fehérek, feketék, ázsiaiak, indiánok a Földön. Ha az ember színe fehér lenne, nem gondoljátok, hogy ez evolúció már eltüntette volna a többi embert a földről?

Másrészt mint tudjuk, "Afrika az emberiség bölcsője", már pedig ott nem épp fehérek laknak.


2010. aug. 12. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
a fekete is fehér ember, a talpán látszik, mert ott nem fogta a nap.
2010. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
"Az ember szine fehér. " <-- aki ilyet mond az hülye.
2010. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Aki ilyet mond, az valószínűleg megbukott biológiából.
2010. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Milyen beteg emberek élnek, ez tiszta fajelmélet. A náci tudósok is sokat foglalatoskodtak, hogy bebizonyítsák, de nem jártak sok sikerrel, mert ez baromság. Nem kellene lógni a biológia órákról!
2010. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez a szólás arra utal, hogy a fehér ember intelligensebb, ügyesebb a többi rassznál. Ennek igazságát pedig mindenki döntse el azzal, hogy tanulmányozza a történelmet( felfedezések,feltalálók, ki kit gyarmatosított...).
2010. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

22:12

Erről a kijelentésedről az feltételezhető, hogy pont Te vagy aki nem ismeri a történelmet. Legalábbis a másik felét...

2010. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
70%

"a fehér ember intelligensebb, ügyesebb a többi rassznál"

hehe, nézd már meg a japcsikat, technológiailag kicsit fejlettebbek, mint a többi ország, ne mond már, hogy nem intelligensebbek, ügyesebbek nálunk...

2010. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

szerintem is hülye, aki ilyet mond.

Amúgy miért pontozzátok le, azokat akik elítálik ezt a kijelentést? Ennyire barmok egyesek???

2010. aug. 13. 12:57
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Mindig tudtam, hogy a kéményseprők nem is emberek! :-D


Pedro

2010. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
"Afrika az emberiség bölcsője" - Ezt se hallottam még. De ha annyira okosak a négerek akkor miért olyan xar hely Afrika. Folyton háborúznak, tele van AIDS-el meg etnikai tisztogatással. Ha tényleg ilyen az emberiség bölcsője akkor nagyon sz@r hely ez a Föld.
2010. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!