Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is így vagytok vele, vagy...

Ti is így vagytok vele, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Régebben követtem a politikai híreket, érdekelt mi lesz velünk, de valahogy mostanában már lesz*rom az egészet, úgyse lesz jobb soha, 18 éves korom előtt biztosra vettem, hogy mindig el fogok menni szavazni, de most meg már azt vettem észre, hogy nem tudnék kire, mert egyik sem jobb a másiknál, nincs alternatíva, így az egész már nem érdekel, nem érdekel a történelmünk, nem érdekel az egész ország, és legszívesebben lelépnék külföldre ha nem lennének itt a barátaim/szüleim, külföldön meg letagadnám hogy magyar vagyok... Néha nézem/olvasom a híreket, folyton csak azt látom, ki kit vert agyon 2 marék apróért, ez rendkívül elkeserítő... Politikai hírekben meg mindig csak a mellébeszélés, meg a pozitív statisztikai adatok mennek, amit valahogy nem veszek észre a valóságban...

2013. nov. 15. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Abban, hogy a politika mocskos dolog, meg csak átverik a jónépet, egyetértek. Viszont én elmegyek szavazni, de Fideszre vagy MSzP-re biztos, hogy nem...


Letagadni meg ugyan miért tagadnám le, hogy magyar vagyok?

2013. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Letagadni hogy magyar vagy? Lécci, akkor tényleg vegyél fel valami más állampolgárságot, nincs közöd ehhez az országhoz.
2013. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

" nem érdekel a történelmünk, nem

érdekel az egész ország, és legszívesebben

lelépnék külföldre ha nem lennének itt a

barátaim/szüleim, külföldön meg letagadnám

hogy magyar vagyok... "


Takarodj és vissza se gyere! Az ilyenektől okádhatnékom van mint te! :)


Húzz a 3,14csába innét fogadd meg a főnököd tanácsát, ne sivalkodj!


Sokunknak elege van a nem túl jó helyzetből, mégsem megy a nyivákolás, aki meg tudott azok többsége csendben kiment dolgozni, pénzt gyűjteni, és nem jár a pofája, hogy így-úgy.

2013. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amilyen kép mostanában kialakult a magyarokról az eu-ban mióta viktor vívja a szabadságharcát... hát nem tudom.
2013. nov. 15. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

" Amilyen kép mostanában kialakult a

magyarokról az eu-ban mióta viktor vívja a

szabadságharcát... hát nem tudom."


Orbán regnálása előtt sem szerették jobban a magyarokat a "nagy nyugaton"! Hiába itták a ballibek minden szavukat.


A "jóságos eu" a büdös életben nem fogja egyenragúnak tekinteni Mo.-t a fejlettebb tagállamokkal szemben, mindegy ha a vitykó "szabadságharcol" (utána nyalizik azért), vagy ha a liberók vannak éppen kormányon!

2013. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pontosan igazad van,az előző hozzászólók tükrözik a tipikus magyar viselkedést! :)

Undorító az egész ország,én külföldről írok,és addig amíg nem jöttem ki nem nagyon láttam különbséget M.o és egy másik ország között,de már így hogy itt élek,annyira átlátom a helyzetet,hogy sajnos ijesztő!És igen,szeretném én is letagadni hogy magyar vagyok,általában kelet európait mondok,de a beszédből azonnal rájönnek,hogy ez csakis magyar nyelv!

A magyarok külföldön is keresztbe tesznek a másiknak,ordenáré barbár viselkedésük van a legtöbbjüknek,van egy kultúránk amit sajnos viszünk magunkkal és 0 intelligencia van mellé,erőszakosak,negatívak vagyunk a másikkal szemben. Először mikor kijöttem,furcsálltam hogy senkinek nincs búval baszott képe,hanem mindenki mosolyog beszédbe elegyedik a másikkal pl egy boltban az eladó,a liftben,udvarias,készséges mindenki,azaz ember módjára viselkedik,azonnal megkérdik,hogy valami baj van mert olyan szomorúnak tűnök,ismerik a kedvességet,az emberbaráti tiszteletet szeretetet,nem pedig rögtön elemzik,hogy hát ez biztos ez meg az,meg hogy milyen ember.Nem sietnek,nem esnek pánikban,ha hosszú a sor a boltban,inkább azon is csak mosolyognak,de nem mérgelődnek feleslegesen,hogy lekésik a buszukat,ugyis jön 10 perc múlva a másik. Nem fog M.o előre jutni egyről a kettőre,mert mi emberek tesszük ilyenné,és a politikusok is ezt csinálják. Széthúzás,csak nekem legyen jó,dögöljön meg a másik,és még ennek örülnek is.

Hagyd el az országot,és jobban fogod magad érezni a bőrödben,és megbecsülnek nem úgy mint otthon!

2013. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!