Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A normális átlag dolgozó...

A normális átlag dolgozó zsidóság, miért nem határolódik el soha azoktól a zsidóktól, akik a tevékenységükkel a feszültséget gerjesztik ellenük a többségi társadalomban?

Figyelt kérdés

Annyira egyszerű lenne. Ha ezt megtennék, akkor sokan más szemmel néznének rájuk.

Soha nem hallottam hogy a Mazsihisz, elhatárolódik egy korrupt magyar-zsidó politikustól.

Vagy a zsidó lakosság, azt mondaná hogy bocs de te bűnöző vagy én meg csak zsidó!

Vagy a Palesztinok érdekében megmozdulnának az USA ban vagy Eu ban vagy akár itthon.


2009. nov. 18. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Az is lehet, hogy nem akarnak feltűnősködni- mert akkor meg az lenne a szöveg, hogy jaj már megint a zsidókkal kell foglalkozni.

Apropo, te elhatárolódtál a magyar bűnöző politikusoktól szervezetileg?

2009. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Apropo, te elhatárolódtál a magyar bűnöző politikusoktól szervezetileg?


Öszöd óta ez a sláger!

Persze ebbe ne menjünk bele, mert csak csőcselék leszek ha megemlítek dolgokat.


És igen is nekik is tenni kellene valamit az antiszemitizmus ellen és nem csak fasisztázni, meg várni hogy a magyar közösség egy naivan liberális része majd megvédi őket. ( a naiv szót nem sértésnek szántam)

Ez lenne a kézenfekvő megoldás

2009. nov. 18. 14:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a normál ,átlag zsidónak nincs se olyan fóruma,se ideje,se energiája elhatárolódni.Mert ugyanolyan,mint mi.Picike kis hanggal,ami nem ér el odáig,ameddig kellene.
2009. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagy tétekben mernék fogadni, hogy ha 5 csak 5 zsidó 5 táblával az RTL elémennének és a táblára felírnák hogy zsidó vagyok zsidók ne lopjatok, 1ó és már kamerák előtt állnának!

Ilyen kifogásokat vártam, mert igazi nincs. Nem ér rá!

2009. nov. 18. 16:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Sőt a Hír vagy az Echó Tv előtt 5 percet sem kellene várni!
2009. nov. 18. 16:28
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Én se állok ki,hogy politikusok ne lopjatok.Pedig ennyi erővel én is kiállhatnék...
2009. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Téged hányszor zsidóztak le?

Teljesen más a magyarok helyzete, a zsidóknak ez az elmúlt 20 év után kötelessége lenne.

2009. nov. 18. 17:14
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
még jó, hogy nem Te döntöd el, ki a normális, és kinek kitől kell elhatárolódnia. :)
2009. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most magyarként határolódjak el én is azoktól a szélsőségesektől, akik idehaza a feszültséget gerjesztik, és akik miatt lassan egész Európa átnéz rajtunk?
2009. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Paranoid idióta vagy kisfiam keres egy dokit.
2009. nov. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!