Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is félre kellene...

Szerintetek is félre kellene már tenni a nézeteltéréseket és végre arra kellene koncentrálni amiben egyetértünk?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol erről?

Merre megy a tehén?


2013. nov. 22. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor hogy oldódnak meg a problémák, ha nem foglalkozunk velük?
2013. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Parancsolsz? Merre megy a tehén?
2013. nov. 22. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a baj hogy ma már (sajnos) más világ van mint régen,ma már 10ember 10féle különbözőképp gondolkozik,még régen 10ből 6ember egy dolog vezérelt,ma már nem....
2013. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miben értünk egyet?


Mindenki máshogy akarja megoldani a dolgokat....

Persze, sok dologban egyetértenek az emberek, de a problémát másként kezelnék.


Én például a magas hozzáadott értékű munkákat részesítem előnyben, az ilyen munkahelyek megteremtését támogatom.

De vannak akik a szalag, tömegmunkák , ilyen munkahelyek teremtését javasolják.

2013. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én most az ország összefogásáról próbálok, szóval arra irányul a kérdés.

Merre megy a tehén?

2013. nov. 22. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Budára a vásárba.
2013. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kérdés, magyar politikai rovatban, magyarul lett feltéve.

A kérdés, az elmeállapotom kitükröződése. Zavaromban nem tudom hová helyezni a magyar társadalmat, mert a többségi személyek ránézésre is degradáltak.

Egyszerű összefogásról beszélek. Nem értem miért nem lehet közös nevező az a nem titkolt tény, hogy Magyarország szrban van. Nem értem miért előzik meg azon kicsinyes egyéni problémák, hogy a Jobbik szobort akar állítani.


A tehén elment a Budai vásárra. Ott megfejik vagy levágják, esetleg felvásárolja Jancsi bácsi?

2013. nov. 22. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:

na a magyarnak mindig is ez volt a nehézsége

mindig előrevalóbbnak gondolta a nézeteltérések tisztázását és közben kicsúszott a kezei közül, amiben egyet értettek volna

2013. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De mi az hogy összefogás?

Vegyük pl. a cigánykérdést. Egyesek ki akarják őket irtani, mások rendőrséget akarnak erősíteni és elszedni a gyerekeiket, hogy államilag neveljék őket, a harmadik ki akarja őket rakni az országból, a negyedik pedig még több százmilliárdot költene a felzárkóztatásukra.


Akkor most felteszem neked a kérdést. A cigánytémát illetően például milyen cél irányába fogjunk össze? Erre nincsen konkrét megoldás, ami tökéletes lenne minden értékrend számára, akkor szerinted kié a jó, melyik megoldás felé menjen a tehened?

2013. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na, ezt a kérdést félre lehetne tenni annak a nagyobb érdemű cél érdekében, hogy az ország ne menjen csődbe a következő évek során. Természetesen közben is lehet munkálkodni a kérdés kapcsán csak nem hagyjuk, hogy ez meggátolja az ennél jóval fontosabb más nemű intézkedéseket. Aki pedig erre képtelen és továbbra is csak saját hülyeségét fújja az tegye csak.


Nem szabad hagyni, hogy ilyen kicsinységeken összekapjunk.

2013. nov. 22. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!