Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 évesen kire lenne érdemes...

18 évesen kire lenne érdemes szavaznom 2014 ben?

Figyelt kérdés
Nem voltam eddig ilyen beállìtottságù de egyre jobban kezdem ùgy érezni,hogy a C tipusù állampolgárokkal kezdeni kéne valami mert amit meg engednek maguknak az az elfogadhatatlan, ezért kezdek a jobbik felé hajlani.. Persze tudom,hogy nem csak ezt az egy tényezőt kell figyelni hanem ezer másikat. Adjatok tanácsot nekem.

2013. nov. 23. 11:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
együtt ,dk, mszp-re ne ...
2013. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%
mind1 csak ne a Jobbikra, ha normális felnőtt kort akarsz magadnak
2013. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Miért gondolod így?
2013. nov. 23. 12:51
 14/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a Jobbikra én is szavazhatok már jövőre és szerintem a Jobbikra szavazok mert úgy vagyok vele hogy azt is ki kellene próbálni.Az MSZP után rosszabb már úgy sem lehet a FIDESZ az elmegy egynek bár sok téren csak pusztítanak.Viszont nekem a Jobbikkal az a bajom hogy szerintem a gazdasághoz annyira nem értenek de a cigánykérdést azt megoldanák az 100% és ha azt megoldják akkor az már előrelépés.Mivel a többi párt ezt nem meri megtenni ezért a Jobbikot kellene megválasztani legfeljebb utána leváltjuk őket és hátha a következő párt már nem hozza vissza a segélyen alapuló rendszert.És fejlesztik megfelelően a gazdaságot is.Nem kell elkezdeni oltani engem én ezt így gondolom.Aki máshogy gondolja írja le nyugodtan.
2013. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Azt letisztáznám előre h amit előttem írtak az lmp-ről h baloldali az nagyon nagy tévedésben van az LMP egyik oldalhoz se tartozik de ha mindenképp be kéne sorolni akkor nagyon picit jobbra húz. Én szerintem rájuk fogok szavazni, a jobbik túl rasszista és radikális csak rosszat csinálna. Az lmp egy új irány aki normális politikát folytatna és békében élnénk a szomszédainkkal és az eu-val is.
2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%

Jobbikra semmiképp ne szavazz, akkor menekülhetsz innen, ha hatalomra kerülnek.

E2014-re szerintem

2013. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%

"Keress a videómegosztókon Vona Gáboros videókat! Döntsd el, tudsz e velük azonosulni!"


Nem győzött meg, bocsi! http://www.youtube.com/watch?v=qR-ez_22pi8

2013. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%
Ha a jobbik kerül hatalomra rosz világ jön a kissebbségieknek! Szavazatok MSZP-re vagy Demokratikos Koalícióra.
2013. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%
Szavazzunk a Demokratikus Koalícióra te hol élsz ember???
2013. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Dick Esmen ***** válasza:
78%
Senkire...Arra a pártra szavazz amely értékeidhez legközelebb áll.
2013. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!