Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 évesen kire lenne érdemes...

18 évesen kire lenne érdemes szavaznom 2014 ben?

Figyelt kérdés
Nem voltam eddig ilyen beállìtottságù de egyre jobban kezdem ùgy érezni,hogy a C tipusù állampolgárokkal kezdeni kéne valami mert amit meg engednek maguknak az az elfogadhatatlan, ezért kezdek a jobbik felé hajlani.. Persze tudom,hogy nem csak ezt az egy tényezőt kell figyelni hanem ezer másikat. Adjatok tanácsot nekem.

2013. nov. 23. 11:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
"Ha a jobbik kerül hatalomra rosz világ jön a kissebbségieknek" hidd el,hogy addig ez nem érdekel ameddig én magyarként a saját országomban "rosz világban" élek!
2013. nov. 23. 16:14
 22/30 anonim ***** válasza:
48%

"Jobbikra semmiképp ne szavazz, akkor menekülhetsz innen, ha hatalomra kerülnek.

E2014-re szerintem"


Ennek a válaszolónak pl. mi jár a fejében? Avasson már be nagyon szépen kérem:D Miért kéne menekülnie a kérdezőnek? Talán valami gyilkos? Politikusbűnöző? Netán vascsővel ver halálra öregeket ezer forintért? Miért meneküljön?

2013. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem miért pontoztátok le az előző hozzászólót teljesen jól beszél.És még azt is mondja el nekem valaki hogy miért szavazzunk a E2014-re az MSZP-re vagy a DK-ra???

Ti melyik országban éltek emberek?????

2013. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
Add le érvénytelenül én is azt fogom tenni.
2013. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó érvénytelen szavazatot adni? Akkor már szavazz inkább valami kis pártra...
2013. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
rajzolj te is fhaszt rá :)
2013. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

17-es! Nem jeleneteket kéne mutogatni hanem a teljes beszédet. Ennek a beszédnek volt eleje és vége is!


Ha gazdasági csődöt akarsz akkor ott az MSZP

Ha bankárpártot akkor ott az E-2014

Ha egy futóbolondot akkor a DK

Ha szeretnél SZDSZ váladékot látni kormányon akkor LMP

Ha akarsz még mutyizást akkor fidesz

Ha rendet akarsz akkor Jobbik

2013. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%
Értem, tehát az a problémád, hogy ez csak egy kiragadott részlet. És mivel minden más rossz, a kijelentéssel nincs semmi baj, nem kell vele foglalkozni, a Jobbik behívhatja az Iráni Forradalmi Gárdát a választások "felügyeletére". Ezennel fel szeretném hívni a figyelmedet, hogy ezen Gárda becsületes neve valahogy így szól: Az Iszlám Forradalom Őrzőinek Hadserege. Oké, hogy téged nem zavar, ha a pártelnököd egy keresztényeket (és egyéb "ellenségeket") gyilkoló diktatúra százezres iszlám elithadseregét akarja Magyarországra hívni, elvégre bezárták az OPNI-t, és nem kapsz megfelelő kezelést... De kérlek ne háborodj fel, ha ezért téged, és a pártelnöködet is hülyének nézünk!
2013. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%

28-assal teljesen egyetértek!

Megnéztem most már én is azt a videót, engem megrémített, komolyan mondom. Semmiképp nem szeretném, hogy egy ilyen ember túl nagy hatalomhoz jusson. :S

Teljesen mindegy, hogy ezt honnan ragadták ki!

2013. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
2014. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!