Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elcigányosodás mennyire...

Az elcigányosodás mennyire veti vissza a gazdaságot? Hogyan lehetne megállítani a hanyatlást?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az elcigányosodó régiók (Ormánság, Somogy, Nógrád, Heves, borsodi roma települések-Ózd, Edelény) az ország legszegényebb részei és folyamatos a hanyatlás.

Az értelmiség, a vagyonosabb réteg elmenekül és az ország más részeiről vagy külföldről sem akar beruházni senki ilyen területekre. Sokszor ellehetetlenül a termelés, mivel az üzemeket, gyümölcsösöket, termelőket kifosztják. A rossz közbiztonság mellett a képzetlen munkaerő és magas minimálbér miatt sem érdemes beruházni ezeken a területeken. Egyedül csak az állam teremt munkahelyeket a közmunkaprogramokkal. Ezek finanszírozásához viszont a versenyképes szektorokat kell adóztatni, így az ország egyéb területein is csökken a nemzetközi versenyképesség.



2013. nov. 28. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a meglátásom, hogy a normális módszerek, mint pl a támogatás, felzárkóztatás stb.. látszólag semmit nem érnek. A legnagyobb probléma, hogy itt ki is fogytunk a modern európai szinten elfogadott lehetőségekből.


Ha most egy közép-afrikai diktatórikus ország lennénk, ott simán megoldanák, hogy lemészárolnák a sallangot, sajnos erre is van nap mint nap példa. Persze ez nem humánus, sőt, emberiség elleni bűntett, elítélendő.


Asszem ez a 22-es csapdája.

2013. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
meg lehet ezt anélkül is oldani hogy bárkit lemészárolnánk, csak folyton jönnének a megélhetési jogvédők hogy szegény cigányokat terrorizálják, meg megfosztják a jogaiktól a csúnya rasszistanácik, először a liberálisokat kell eltávolítani a hatalomból, csak utána lehet rendbe tenni a dolgokat, a cigányok is a liberalizmus áldozatai
2013. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

A kormánynak fognia kell egy embert, akit kiküld valami nyugati EU-s országba, aztán ott ez a faszi csinálna egy alapítványt, ami azt tűzné ki célul maga elé, hogy a cigányokat ki kell menteni Magyarországról, hiszen itt üldözés és rasszizmus folyik és egyfolytában gyilkolják őket.

Az alapítványt fű alatt a magyar állam támogatná jó sok cash-sel, hogy minél több cigány menjen el innen.


Az eredmény: mindenki elégedett. Mi megszabadulunk a cigányoktól, a cigányok megmenekülnek az üldözés elől, az EU libbantagyú idiótái boldogok, mert segíthetnek a szegény üldözötteken és jól kicsesznek a szemét rasszistákkal, hiszen rengeteg rejtett erőforrással rövidítik meg a fasiszta magyar államot, akikből remek dolgos és szorgalmas munkaerő lett volna (MUHAHA, és itt nem tudják, amit mi igen).

2013. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ozmium42 ***** válasza:
80%

Magyarországon a magyar etnikumnak kellene, hogy prioritása legyen, a többi etnikumnak pedig meg kellene húznia magát, azok az etnikumok pedig, amelyek nem bírnak magukkal, azokat vissza kell vezetni saját etnikai környezetükbe, különösen ha saját nemzetállammal rendelkeznek. Utóbbi igaz a "libbantak" többségére ((magyar etnikum prioritásának megkérdőjelezése, megsértése), és a cigányokra is (kifejezetten a magyarság elleni tevékeny erőszak, terrorizmus, rongálás, egyéb közvetlen és közvetett károkozás).


Senkinek sincs joga, hogy kényszerítsenek minket arra, hogy együtt éljünk, és toleráljunk bűnöző, összeférhetetlen, gyilkos hordákkal, nyíltan ellenséges magatartású etnikumokkal.

2013. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

"a cigányok is a liberalizmus áldozatai"


Hát nem tudom, szerintem elég jól érzik magukat benne. Legalábbis én ezt veszem észre.

2013. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
azért áldozatok mert a liberalizmus miatt bármit megtehetnek, emiatt a társadalom megveti őket, azokat is akik normálisak és próbálnak beilleszkedni, munkát találni, de nem tudnak a származásuk miatt, így értettem hogy ők is áldozatok
2013. nov. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Jó, de szerintem ők ezt nem nagyon bánják. :)

Amúgy is, van pár normálisabb cigány ismerősöm, ők is a magyarok gonoszságát okolják amiatt, hogy őket miért veszik egy kalap alá. Amíg meg nem említettem nekik a dolgot, hogy talán a magyarok nem is gonoszságból nézik ki őket, hanem félelemből, addig eszükbe nem jutott volna a dolog. Érdekesek...

2013. nov. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Régóta mondom, hogy létre kell hozni valahol egy cigány országot, ahová az Európában élő 12 millió cigány letelepedhetne.


pl. Ukrajnában Csernobil körzete.

Arra az ukránok se tartanak igényt.

2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Én Szlonk mellett élek, Szolnok környéki falvakban, kisvárosokban is jellemző az elcigányosodás, cigánytelepek lakosságának rohamos növekvése (Jászladány, Alattyán, Újszász, Törökszentmiklós, Tiszabura, Tiszabő, Tiszaroff, Szolnok egyes részei) és egyértelmű, hogy ezeken a településeken romlik az oktatás színvonala, a vezetés nem törődik ezekkel az emberekkel. De ugyanezt tapasztalhatod a Nyírségben, a VIII. kerületben, Tatabányán.. stb. tehát a szegénység, munkanélküliség, ami jellemző ezekre a területekre, ez nyilván megcsappantja a vásárlóerőt. :(
2013. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dickharta ***** válasza:
91%
régóta mondom! minden cigány nőt a 2. gyerek után el kellene kötni,hogy ne lehessen több gyereke! ez sem túl humánus..,de az sem,hogy ő maga se tud rendesen enni,és akkor még erre a nyomorra 4-5 gyereket szül! ez a baj. a nyomorban élők ne sokasodjanak már ennyire! mivel semmi esélyük sem lesz a 'kitörésre'. (hogy maradjak egy kicsit aktuál politikus) :)
2014. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!