Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a határon túli magyarok...

Csak a határon túli magyarok szavazhatnak (pl: Székelyföld, Felvidék) vagy bárki aki magyar állampolgársággal rendelkezik?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárki aki magyar állampolgársággal rendelkezik. Magyar állampolgársággal való rendelkezés alapfeltétele annak, hogy egy ember(legyen bármilyen nemzetiségű, vagy külhoni magyar nemzetiségű) rész tudjon venni a magyar választáson.
2013. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, aki magyar állampolgár és 18 éves.
2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*legalább 18 éves (nyílván...)
2013. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Hozzá kell tenni, az elvándorolt magyarok nem szavazhatnak levélben. (Ez a bosszú, meg ugye csalni is kell valahogy, azokat meg nehéz rávenni akik nem szeretik a rendszert)
2013. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
szavazhatnak a határon belüliek is (egyelőre)
2013. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

"szavazhatnak a határon belüliek is (egyelőre)"


Jaj de okos és ügyes vagy kedves 5-ös. Feltételezem, hogy már egyedül is képes vagy lehúzni a WC-t.

2013. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátom, azt hiszem nem értetted meg, miért tette zárójelbe. Nem baj, több is veszett Mohácsnál.
2013. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"szavazhatnak a határon belüliek is (egyelőre)"


Ezzel a mondattal valóban nem értem mit is akart mondani a válaszoló egész pontosan. Talán Nagy-Magyarországra gondolt?

2013. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem.. szerintem arra gondolt hogy annyira megy a pitizés a határon túliaknál, hogy szép lassan a határon belüliek kiszorulnak a rendszerből.
2013. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan akkor elmondom mire gondoltam. A kérdés hülyén van megfogalmazva, mi az, hogy CSAK a határon túliak szavazhatnak? Erre írtam, hogy egyelőre azert még mi határon belüliek is itt vagyunk és szavazhatunk, mert igazából annak kéne szavazni, aki abban az országban is él ahol szavaz. Volt a válaszomban irónia is, mert valóban nagyon megy a pitizés a határon túliak felé.
2013. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!