Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is lábbal szavaztok?

Ti is lábbal szavaztok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csöccsel
2013. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
igen, sajnos ez lesz, ha a NAV-ügy igaznak bizonyul, akkor sajnos nincsen tovább maradásom ebben az országban, akkor ez már nem korrupció, hanem neofeudalizmus, akkor maradjanak csak azok itt, akik szerint a középkori Magyarország a minta
2013. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neofeudalizmus? Mitől neo? Más országban sem különb a rendszer ebből a szempontból sajnos.
2013. dec. 1. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Más országban nem 60%-os a korrupció, hanem mondjuk 10. Azért nem mindegy, hogy mennyire élünk beteg társadalomban, nem mindegy, hogy egy tortának a 3/4-e tűnik el nyomtalanul és akkor csak a negyedét ehetjük meg vagy éppen fordítva.
2013. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
60%-os korrupció? Minek a 60%-a? Mihez viszonyítva?
2013. dec. 1. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen fejberúgnék egy-két képviselőt, de akinél számít, annak testőrei vannak.
2013. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a 60%-os korrupciót csak úgy hasraütésből vettem. De ha mondjuk valamelyik skandináv országhoz kéne hasonlítanom magunkat, akkor valóban annyit adnék, nekik meg 10-et.
2013. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"akik szerint a középkori Magyarország a minta"


Nézzük csak, milyen is volt a középkori Magyarország:

Nagy területű, katonailag és gazdaságilag erős, gazdag, befolyásos európai nagyhatalom.


Én inkább ezt választanám mintának a huszadik századi töketlenkedések helyett.

2013. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a hasraütések tényleg nagyon hasznosak.
2013. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nézzük csak, milyen is volt a középkori Magyarország:

Nagy területű, katonailag és gazdaságilag erős, gazdag, befolyásos európai nagyhatalom.


Én inkább ezt választanám mintának a huszadik századi töketlenkedések helyett."


Aztán nehogy egy csóró földműves legyél, akinek hetente 8 napot kell robotolnia a földesúr birtokain. Akkor is ujjonganál, hogy "bár én csak egy szegény, elnyomott paraszt vagyok, de az ország milyen szép és jó!"?

2013. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!