Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre szavazók, fideszesek,...

Fideszre szavazók, fideszesek, ti miért szavaztok Orbánra és a Fideszre?

Figyelt kérdés

Őszintén magyarázzátok el, legyetek szívesek. Csak hozzáteszem: nem vagyok se Fideszes se MSZP-s, nem tudnám eldönteni melyiket utálom jobban. Gyűlölködés nélküli válaszokra megy a zöld pont.


(az én és a környezetemben lévőknek, legyen az vállalkozó, munkás, alkalmazott, mindenkinek romlik a helyzete piros vagy narancs periódusban teljesen mindegy.)


2013. okt. 27. 18:26
 1/3 Macungo ***** válasza:
45%

Én nem kerestem rosszbbul az egykulcsos miatt, mert kompenzálta a munkáltatóm a kormány kényszerintézkedése miatt, hogy nem pályázhat az a vállalkozás aki nem kompenzálja dolgozóit az adórendszer változásai miatt.


Nem keresek jól mert hát kompenzálni kellett, de a családi adókedvezményből kb havi 10.000 forintot nyertem az igénybevehető 6 hónapos terhesség után.


Az hogy a Fidesz megtiltotta a dohányzást a szórakozó helyeken és a munkahelyeken nekem segített leszokni,több mint 1,5 éve nem dohánzom. Ezzel mégtöbb pénzt takarítottam meg és még egészségesebb is vagyok, meg kövérebb :)


Nekem tetszik, hogy ha bejön valaki a házamba agyoncsaphatom egy vasallóval.. Hozzánk ugyanis törtek már be, szerencsére nem voltunk otthon..


Tetszik, hogy a fémtolvajok, ha megrongálják a szemafort, vagy a felsővezetékeket terroristának számítanak. Egyetértek a három csapás törvénnyel az erőszakos bűnözők kiiktatásával.


Én egyetértek, hogy a túristák által kedvelt köztereken és a játszotereken ne éljenek hajléktalanok ez nem azt jelenti, hogy minden közterületről ki vannak tiltva. Csak néhányról.


Tetszik, hogy tartottuk a hiányt, hogy nem kellett mégse az IMF hitel, bár drágább a kötvény amit kibocsátottak, de a kötvényvásárlók érdeketekké váltak így a forint stabilitásában és nem támadnak minket a hitelminősítők, sőt lassan feljebb lépünk.


Tetszik, hogy kikerültünk a túlzott deficiteljárás alól.


Tetszik, hogy ha van kerted akkor Budapesten is tarthatsz baromfit.


Tetszik, hogy a börtönben dolgozni kell azért, hogy eltartjuk őket.


Tetszik, a bankadó, multiadó, és telekomadó és az, hogy nem tudják teljesmértékben áthárítani, másképp minek rohangálnának az EU-hoz panaszkodni..


Tetszik, hogy a kölkök iskolaidőben nem járkálhatnak a plázákban, erkölcs vagy hittant kell tanulniuk.


Egyetértettem régen is és most is a tandíjjal és röghözkötéssel.


Tetszik, hogy a miniszterelnökünk nem egy tutyi-mutyi aki hagya, hogy külföldön beszoljanak.


Jó ötlet a rezsicsökkentés, tetszik a kúria ötlete, aminek az a célja, hogy a bíróságok ítélkezéseit egységesítse..


Tetszik, hogy az okmányirodában három dolgot is intéztem a fidesz alatt és hipergyors volt..


Tetszik, hogy bevezették a chips adót és az energiaitalok adóját és ennek köszönhetően az egészségtelen összetétel változott, illetve betiltották az élelmiszerekben a transz-zsírokat.


Tetszik, hogy a segélyért dolgozni kell.. Nekem az is tetszik, hogy csak trafikban lehet cigit venni és a kölykök nehezebben férnek hozzá.


Harcólnak a génmódosított élelmiszerek ellen és az Eu soros elnöksége is kivállóan sikerült.


Bár nem tökéletes a kormányzás és van korrupció mint minden országban, de szerintem még tudnék sorolni, ha kevés a példa..

2013. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Orvoshoz veled!
2013. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Én azért fogok szavazni, mert ismerem azokat az embereket, akik ma a "sajtószabadságért" küzdenek.és jól tudom, hogy ez a sajtószabadságért folytatott harc egy gusztustalan hazugság.akik így tudnak hazudni, azokat nem akarom látni a parlamentben.és megvan a véleményem arról is, ahogy ezt az országot 8 éven keresztül kormányozták.
2013. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!