Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fecó programja - visszavenni...

Fecó programja - visszavenni a nagy keresztény agymosásból? Ezt milyennek gondoljátok? Esetleg visszajöhet ide még a józan ész?

Figyelt kérdés

Most hirtelen mondott 2 értelmes dolgot Fecó, az eddigiekben nem hallottam tőle ilyeneket, de szóval hogy végre a helyére kellene tenni az oktatást is, és az idióta erkölcstanuk helyett inkább kötelező jelleggel angol nyelvet magas szinten, és hogy MINDEN iskola egyforma állami támogatást kapjon (stb).


Ez azért meglepett engem, de tudtátok, hogy az egyházi fenntartású iskolák magasabb állami támogatást kapnak, mint a "sima" államiak? Ez nem durva szerintetek? Én rendesen ledöbbentem ...

Egyszerűen fogalmazva: ha szerencsétlen tizenéveseket nem nyomorgatják az erkölcsi maszlagukkal, akkor az az iskola nem kap akkora támogatást!? háááát ....


Úgyh ez most speciel nagyon ésszerű ötlet, nekem tetszik!


Aztán meg a mai világban tán végre természetesnek kellene lennie az angol nyelv ugyan olyan szintű ismeretének, mint a magyarnak (sztem), lévén hogy anélkül egyszerűen nem boldogul ma már senki a világban.


Nektek milyennek tűnik ez a gondolat vagyis tervek?


2013. dec. 3. 07:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Ezerszer inkább a kereszténység és az hittan, mint a holokamu, meg a multikulti..."


Nem lehetne olyat, hogy egyik se?

2013. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Magyarország keresztény ország - tudod, Pityu, korona, meg tűzijáték aug. 20-án

ha nem tetszik, vannak olcsó járatok Izraelbe, vagy Jemenbe, sok sikert a boldoguláshoz!

2013. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

én nem hiszem h erről írtam volna, de oké, jó a felfogókészséged.

én leginkább annak örülök h Fecótól függetlenül (!!!), azaz nekem aztán tök mindegy, melyik oldalról jön némi józan ész, de végre van pár olyan pont, aminek köze is van a racionalitáshoz, és ami tényleg előre viheti az országot, nem pedig folytatódna ez a szép, ütemes hátramenet :(

Aztán hogy ezeket a Jobbik javasolja vagy éppen Feri, hidd el, k mindegy nekem. Csak haladjunk már, és ne hátra!!!

2013. dec. 6. 10:27
 14/16 A kérdező kommentje:

egyébként még annyi h nagyon jellemző ez az arrogáns megnyilvánulás, de tudod nem mindegy, hogy valóban keresztény avagy amolyan lényszerűen kereszténységet játszók álszent országa, ahol muszáj ezt az álarcot felvenni, ha az ember boldogulni akar a mai politikai helyzetben.

Nagy különbség!


Én meg azt mondom hogy pont nem keresztény ország, főleg nem félreértelemezetten keresztény ország! Nos, ez is nagy különbség!

2013. dec. 12. 07:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Fel lehetne tenné úgy is a kérdést, hogy:

"nagy zsidó agymosás".


Minden sarkon holokauszt-emlékmű, az év 365 napján holokauszt emléknap, menóra-állítás stb.

Nem is beszélve arról a tengernyi hazugságról, ami a propaganda része.


Ez nem erőszakos nyomulás?

Ez nem agymosás?


Mennyire mélyen zsidó valllású a MAZSIHISZ és vezetősége, ami a nekik adott közpénzt osztja (lopja)?



"Esetleg visszajöhet ide még a józan ész?"


Reméljük visszajöhet és akkor a magyar nemzet nem hagyja magát leigázni egy idegen, hódító szándékkal érkező érdeknek.

2013. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jó háűt az idegen leigázással nem értek egyet, ez megint egy katasztrófa felfogás sztem, de a többivel igen. igazad van, a zsidók is már enyhén túlzásba visznek mindent, na a mazsihiszről már nem is beszélve. még hogy tiszta hit? jahh hogyne ... úgyh igazad van, ezt nem tudom átmagyarázni, mert nem is akarom és mert nem is lehet, na de ettől még nekünk nem jobb :(
2013. dec. 13. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!