Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól hogy a...

Ti nem féltek attól hogy a népességfogyás miatt pár évtized múlva nem lessz elég adófizető aki eltartsa minket a jövőbeli nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de, 19 vagyok, de szüleim mondták, hogy örülnek, ha ők kapnak nyugdíjat, nekünk meg marad, hogy amit meg tudtunk spórolni, vagy magánnyugdíj
2013. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ennyi most imádkozzunk hogy Orbán tegyen valamit vagy haljunk éhen? És az a vicc az egészbe hogy azokat nem érdekli az elöregedés akik majd a szenvedői lesznek.
2013. dec. 9. 17:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Élj a mának!
2013. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A népességöregedést úgy is felfoghatjuk, mint az európai civilizáció hanyatlását.

Hisz, ha nem tudja önerejéből fenntartani az általa létrehozott fejlett rendszert, akkor hanyatlik, illetve haldoklik.


Emellett ott van az etnikai arányok felborulásának a közelsége, egyre közelebb.

2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Most nem összeesküvés elméleteket akarok gyártani de nem lehet hogy valakinek (pl Kína) érdekében áll Európa összeomlasztása . Mert én nem hiszem el azt hogy az ilyen Orbán meg a többi erópai vezető maguktól nem tesz semmit.

A történelemben már többször voltak bábok és szerintem a mai Európa vezetők is azok.

2013. dec. 9. 18:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs összeesküvés elmélet , én 3 gyereket akarok de csak 1 lesz mert anyagilag nem bírnám. Régebben valamivel könnyebb volt ezért több az öreg mint a fiatal.
2013. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked hány gyereked van?

Ha Orbán Viktor úgy akarja, akkor még csinálnál 4-5 másikat?

Gondolom nem. Hiába gondolják sokan, attól, hogy miniszterelök lesz valaki még nem lesz meg a hatalma ahhoz, hogy mindenkit gyorsan meggyőzzön arról, hogy nagy családossá váljon.


A kérdésre válaszolva pedig: Nem félek tőle, de csak azért, mert már rég elfogadtam, hogy csak abból fogok élni nyugdíjas koromban, amit addigra összespórolok.

2013. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó erre nem építhetsz hogy majd amit összespórolsz én nekem is a fizetésem elmegy a francba nem hogy még spórolni.
2013. dec. 9. 18:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Félni nem félek tőle, de nem is örülök.


Inkább attól félek, hogy a következő években nem tudom kifizetni a számláim. Pár évtized múlva, hát legfeljebb nem eszünk ennyit, meg nem lesz 20 fok a házban, csak 16.

2013. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vitézy Dávid nekem régóta gyanús... :))
2013. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!