Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz rajongótábor egy...

A Fidesz rajongótábor egy buta horda, vagy egy hangos kisebbség?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Buta horda, én a békemenetet is birkamenetnek hívom.


Beeeee

2013. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A választások után kiderül.
2013. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Az MSzP / Bajnai / Gyurcsány rajongótábora egy buta horda, vagy egy hangos kisebbség?


(Most nem a Fideszt akartam mosdatni...)

2013. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Inkább hülyék gyülekezetének mondanám.
2013. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Csendes többség.
2013. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Én egyik pártot sem szeretek, jövőre senkire nem fogok szavazni. De így kívülállóként is azt látom, hogy inkább a baloldaliak általában a hangosabbak, a kötözködőbbek, a trágárabbak, az erőszakosabbak. Mármint a szavazók közül. Engem pl. még jobboldali nem b..sztatott, mikor kiderült, hogy sehova nem szavazok, hogy márpedig ilyen-olyan hülye vagyok, mert hogy az ő pártjára kell szavaznom, mert nekem az jó lesz, akkor is ha nem úgy érzem. Baloldali viszont már elég sok, nem tudom, miért. Elég kellemetlen, mert én inkább szeretem távol tartani magam a politikai vitáktól és nem szeretem, ha megpróbálnak belekényszeríteni.
2013. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem rosszabb mint a nácizós, rezsimezős éhenkórász ballib rajongó nyuggerek.


(Nem szavaztam a fidexre '10-ben, meg jövőre sem fogok.)

2013. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
első hozzászólás válasz a kérdésre hogy milyen érvek tudják meggyőzni a baloldali szavazókat. Elég csak sokat mondani nekik és mint a birkák elhisznek mindent és azok bégetnek leghangosabban, akik maguk se értik miért is ment csődbe ez a qva ország!
2013. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

én is független vagyok, de azért az elég nagy hülyeség, hogy a baloldaliak az agresszívebbek, kötözködőbbek, hangosabbak

az elég furcsa, hogy neked ez a személyes tapasztalatod, de hidd el, hogy a jobboldalon van a magyar radikálisok szinte egésze

a 2006 őszén autókat gyújtogató, kirakatokat szétverő, TV székházba betörők, a magyarok nyilai terrorszervezet, a focihuligánok, a skinheadek, a betyársereg mind mind a jobboldalt erősítik

2013. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is az a személyes tapasztalatom, hogy a baloldaliak lincselni akarnak, ha meghallják, hogy nem megyek szavazni.
2013. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!