Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan ebben a...

Miért gondolják sokan ebben a témában, hogy bármi is változna a megélhetéssel foglalkozó Jóska, a proli életében, ha az iskolában finnugorizmust vagy turanizmust tanítanak?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja ez megy ebben a témában, egyesek (vagy egy provokátor) váltig állítja, hogy a magyar azért viselkedik szolganépként, mert az iskolában "finnugorizmust" tanítanak, és ha helyette azt tanítanák, hogy a törököktől/kazahoktól/sziriusziaktól származunk, akkor valamiféle nemzeti reneszánsz következne be egy éjszaka alatt, mindenki becsületes hazafivá válna, 300.000 forint lenne a minimálbér és elmenekülnének a gonosz multik, ki érti ezt?

2013. dec. 21. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Hát te nem az látszik. Ha valakinek nincs történelme vagy hamis mint jelen esetben akkor mire legyen büszke?

Honnan tudja ki ő hová tartozik honnan jött? Pl Amerika. Alig 500 éves a történelmük. Ha viszont mint a franciáknál anno a Francia forradalomban (ami miatt ez az egész elindult) felkelne a nép márpedig én nem fogok egy külföldit szolgálni akkor függetlenedni lehetne. Ha független vagy akkor magadnak keresed a kenyeredet nem pedig kamatokra meg adóra. [link]

zsidó zsidótól nem szedhet kamatot

2013. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezőcském, mi itt igazából nem fogunk tudni megtanítani mindarra amit az iskolában elmulasztottak.
2013. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Nekem tökmindegy hogy tötök vagy finnugor egyikre sem vagyok büszke sőt szarok az egész magyar hülyeségre.
2013. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!