Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik szellemi holokauszt?

Létezik szellemi holokauszt?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan marketing-stratégák, akik azon ügyeskednek a médiát felhasználva hogy halálra butítsák a fiatalokat, akik még nem tudnak védekezni?
2013. dec. 22. 23:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

És tudod még miért jó ezt a szöveget betenni?


Hisztiztek, meg mocskolódtok, hogy "ilyen fos Magyarország, olyan", (de ugye az udvari bolond főnököd alatt még a szarnak is virágillata volt, az ne zavarjon benneteket, hogy 24-év óta süllyed az ország), minthogy elmennétek akkor.

2013. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Mai birkamenet és kézcsók megvolt?


A kérdésemre nem akarsz, vagy nem vagy képes válaszolni?"


Nem akarok, úgyhogy hiába mosdatod táblás vezéredet, max. te csókolgatod, mert nekem nem haverom a fidex, de te úgy látom nem szégyelled mivoltodat. :)


Öszödi "elkúrásra" megy még a recsizés? :D

Vagy netán' éhenkórász menet van (ahol a milliomosok "éheznek").


Gynege vagy továris!

2013. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik létezik. Mármint szellemi holokauszt.
2013. dec. 23. 00:24
 14/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok, verklizd csak tovább, az "el lehet innen menni"-t, én meg röhögök rajtad, szegény papagáj :)
2013. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

"Terelsz. Mégpedig azért, mert te is csak egy narancsos papagáj vagy. Azt sem tudod, mit makogsz, de a szádba adták és jól hangzik..."


Hát az a baj elvti, hogy sántít az elméleted, de még mindig inkább lennék az mint liberó szócső.


De hát az ilyen egybiten működők szerint aki nem a ballib seggét nyalja az "narancsos papgáj" lehet.


Nem sok ésszel áldhatott meg az isten! :)

2013. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Na tessék, ez a két ember bebizonyította, hogy milyen egy átlag magyar.


Óvoda.

2013. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hidd el ha elvégeztem a sulit nem kell kétszer mondanod hogy itt hagyjam ezt a fos országot.
2013. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
18: hja, közben a röhögő harmadik meg szétlopja az országot.
2013. dec. 23. 00:29
 19/26 anonim ***** válasza:

"Gratulálok, verklizd csak tovább, az "el lehet innen menni"-t, én meg röhögök rajtad, szegény papagáj :)"


Te meg csak ismételgesd a "papgájt" meg birkamenetezz tovább, nem hazudtolod meg milyen egy degenrált koalíciós rajongó.


Látom többre nem futja tőled, de hát a főnökeid pont az ilyeneket szeretik.


Érdekes, de rajtad kívül más érti a célzásnak betett, mára szállóigévé vált mondást, csak te nem! :)

2013. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Hidd el ha elvégeztem a sulit nem kell kétszer mondanod hogy itt hagyjam ezt a fos országot."


Sok szerencsét!


Képeslapot nem kérünk. :)

2013. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!