Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nőtt Magyarországon a szegénys...

Nőtt Magyarországon a szegénység a Fidesz 3 éve alatt vagy semmi sem változott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen csökkent. A segélyszervezetek már sokkal többet tudnak aprítani a tejbe. Szétosztanak egy csomó jó dolgot.
2013. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
csökkent a szegénység, akármit ír a hvg az hazugság, mert a hvg egy kommmunista oldal!
2013. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Múlt pénteken szabadságon voltam és elmentem az egyik Auchan áruházba a délelőtti órákban. Mintha nem is munkanap délelőttje lett volna, úgy tele volt az áruház, minden második pénztár nyitva volt és így is kb. 10 percet álltam sorba, rengetegen tolták a világvégére készülő tetejéig megpakolt bevásárlókocsit. Ugyanezt tapasztaltam ugyanazon a napon az egyik városszéli bevásárlóközpontban is. Hétfőn délután a Vörösmarty téren hasonlóan hömpölygött befelé a tömeg a karácsonyi vásárba.


Mint ahogyan a Fidesz előtt is voltak szegények, akik ott álltak a Blaha Lujza téren a karácsonyi ételosztáskor, ugyanúgy most is vannak. És az éremnek van egy másik oldala is, amely 2 napja még zárás előtt is megrohamozta a bevásárlóközpontokat.


Mindenkinek megvan a maga története. Vajon a képen látható emberek mind a rendszer áldozatai és önhibájukon kívül kénytelenek sorban állni az ingyen ebédért, mert a Fidesz ún. gazdagokat, pénzeseket támogató adórendszere vette el a karácsonyi asztalról az ebédet?

2013. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az is fura, hogy a krisnások osztanak. Nem gondolom hogy a többi egyház nem, de róluk lehet hallani a legtöbbet. A történelmi egyházak kapnak milliárdos állami támogatásokat, bár igaz, hogy foglalkoznak oktatással, templomaik vannak stb., de mégis fura hogy ez a kisegyház oszt a legtöbbet.
2013. dec. 26. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Jézus.... KARÁCSONY ELŐTT TÖMVE VANNAK AZ ÁRUHÁZAK? Wáoh... valaki egész évben arra gyűjtött, hogy talán karácsonyra meglepi magát valamivel, vagy elengedi magát egy kicsit.


Hétköznap nézd meg, hogy melyik sor a hosszabb.

Meg melyik áruházban nézted ezt? PESTIBEN?


A fenébe már, ezek az emberek jöjjenek már le csongrád megyébe vagy békésbe, ne mindig dunántúl meg pest legyen a referencia....

2013. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

de mégis fura hogy ez a kisegyház oszt a legtöbbet.

Te ezt honnan veszed?Mert amerre te jársz csak ott vannak,nem látni őket Mátészalkán,Felső simán,Bodaszőlőn,Hollostetőn,Zalalövőn,soroljam?Itt ezeken a helyeken pedig a történelmi egyházak vannak jelen csak. Szűk a látó köröd.

2013. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
ja tuti mindenki gazdag de ha nem is az savanyú narancsot kap a pártól meg a fűrertől
2013. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokat nőtt a szegénység. Igaz, nem lett mindenki nyomorban élő, de a többségnek jelentősen csökkent a jövedelme. Az élelmiszerárak viszont emelkedtek.

A munkanélküliség is nagyot nőtt. Legalábbis a vidéki régiókban.

Nem kell ehhez baloldalinak lenni, hogy tapasztald.

2013. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!