Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon tényleg nagy gond az antiszemitizmus?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem.


Ettől nagyobb gondjai is vannak az országnak!

2013. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%
Igen, nagy gond, valóban. Ha a szélsőjobb nem zsidózna napjában vagy 1000x, akkor nem is lenne téma. Normális társaságban elő sem kerül a téma, de a sok retardált között állandóan ez megy.
2013. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
leírtam egy másik kérdésben is, de itt is leírom! Magyarországon nincs antiszemitimus! aki azt állítja, hogy van, az hazudik!
2013. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem, azzal nincs baj, mi mindenkit nagyon szeretünk, főleg a zsidókat, a mi urainkat.


De azok a 150 méter magas színarany Ben Gurion szobrok nagyon zavarnak a ház körül, ahogy a térdig érő holokausztra emlékeztető programfüzetekben és szórólapok áradatában is elég. A környezeti erőforrások felélése ilyen pocsékolása még az ilyen szent cél érdekében.


De ez nem a legkellemetlenebb ami ma történt. Szombat reggelén, amikor a nemzsidók számára huszonnégy órás műszak vagyon éppen egy karácsonyfa és bibliaégetésről sétáltam hazafelé, amikor két fess rohamfelszereléses karhatalmis néhány barátságos arconbökdöséssel arcom és gyomorom irányába rávett, hogy időleges támaszul szolgáljon hátam egy idős és tiszteletreméltó öregember alfelének, röpke félórára. Miután kipihente magát, a karhatalmasok joviálisan megfürdettek a pláza szökőkútjába és karácsonyi ajándékként a számat is megtömdösték a pláza szökőkútjából kihalásztatott sékellel.

Így legalább tudtam venni a zsinagóga előtt tartott népgyűlésre, ahol a Tórából olvasott fel egy tiszteletreméltó rabbi nekünk, hogy mi is részesüljünk az igéből.

Persze mint mindig most is volt néhány rendbontó, aki nem szellemült át teljesen az ősi dicső történetek történetek és a dinitrogénoxid hatására, szerencsére néhány rendfenntartó gyorsan helyretette őket.


Miután hazamentem ettünk otthon a családdal némi disznóbelsőséget, amit porcióként utaltak ki a minisztériumból az őslakosság számára és leöblítettük némi szennyvízzel. A kiadós és az egészségügyi szervek által lehető legegészségesebbnek nyilvánított táplálék bevitele után, a jubileumi 70 évi harminchat órás maraton 364. ismétlését néztük a tévében, miután a becsületes középvezetői állást végző lakatos Rikárdótól loptunk néhány összetákolt gépezet segítségével.


Vacsorára már nem futotta, miután elfújtuk a gyertyákat, a hideg lakásban (ugyanis a gáz ára naponta 3000%-al emelkedett) nyugovóra tértünk és a holnapi még nagyobb szabásul megemlékezésre készültünk lélekben.


Így telik egy napja egy őslakosnak az Új Hazában korábbi nevén Magyarországban. (Remélem a válasz kielégítő volt, a kommentelők és a kérdező számára)

2013. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Antiszemitizmus Magyarországon gyakorlatilag nincs. A legtöbb embernek fingja sincs róla, hogy ki a zsidó, de ha van, akkor sem érdekli. Gondolom a kormány felesel a "felsőbb hatalmaknak", ezért valahogy le kell járatni minket.
2013. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a fingást be kellene tiltani.

Mivel az gázt ad, és sok embert a Holokausztra emlékeztet.


Szerintem jó lenne, ha Mesterházy be is nyújtaná ezt törvényjavaslatként, amint lehet.

2013. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
GERJESZTIK itt alaposan, hogy minnel tobben tudjanak a megellhetesi felelosok kuzdeni naponta
2013. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%
Miért? Mikor volt utoljára zsidó-pogrom? Egyáltalán nem gond, ha járkálnál a zsidó negyedben 7.ker, látnád hogy tiszta multikulti, mindenki leszarja a zsidókat ahogy vannak.
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintetek ki mondhattot ilyet? (Szechhenyi dijas MTA tag) Ferge Zsuzsa vagy Heller Agnes?


http://www.youtube.com/watch?v=Z4uOQ_efUrs

2013. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19


[link]


A nevét megváltoztatta, eredeti neve Kecskeméti Zsuzsanna.

A nagyapja Kecskeméti Ármin , makói rabbi volt.

2013. dec. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!