Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antiszemitizmus - teszt:...

Antiszemitizmus - teszt: ebből mit lehet leszűrni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 15:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
21%
ZSindex
2013. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 szántóvető ***** válasza:
22%

az amerikai zsidók féltik a Magyarországon élő zsidó testvéreiket.

" erősítve a félelmet, hogy a kelet-európai országban nő a zsidókkal szembeni ellenérzés."

Európában pedig nő a bevándorlókkal szembeni ellenérzés.ez miért nem zavarja őket?

2013. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Ez most komoly?
2013. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
13%

szánalmas próbálkozás a new york timestól és az indextől is! már egyéb témájuk nincs is! ezekkel a hazugságokkal is csak Magyarországot és az Orbán komrányt akarják lejáratni ezek a mocskos libsik!

Magyarországon nincs is semmi antiszemitizmus, s ezek a mocskos kommunisták telekürtülik a világot hamis információkkal!

2013. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Szerintem félnek hogy megismétlődik az, ami Hitler idejében volt. Jobbik megerősödik, nemzeti gárda..stb. Kár tagadni, de a Jobbik a gyűlöletre épít, és attól tartanak, hogy ez eszkalálódik.
2013. dec. 25. 16:14
 6/37 anonim ***** válasza:
58%

nem tudom de a véleményemet majd elküldöm azért nekik, csak ez egy folyamat és kiragadnak belőle valamit azt nem szeretem :

[link]


antiszemitizmus mindig is volt, van és lesz is. Miért nem lehet ezt felfogni? Nem kell mindenkit szeretnünk. Ez a folyamat onnan látszik, hogy engem igenis zavar, hogy a zsidók akik 5 ezren vannak itt MO-n minden körülöttük folyik. Emlékközpontok, több milliárdos támogatás stb. Minek?

Ez a folyamat túl terebélyes ahhoz, hogy 4 kérdésbe össze lehessen foglalni. Azzal van a bajom, hogy a bevándorlók elszállásolása többe kerül mint amiből nekem (aki ebbe az országba született) meg kell élnem. Persze, hogy pipa leszek ez miatt. De nem csak én a kanadaiak, a franciák, még a zsidók is idegesek ez miatt(a saját országukba persze).A német ismerősöm kivan már, hogy az iskolába kevesebb német van mert tele van az osztály arabbal meg négerrel.Szerintem csak normálisan kellene élnünk ennyi. Túl sokat foglalkoznak már az antiszemitizmussal. És a talmud is leírja, hogy nekem nincs okom megbánni semmit mert amiben én nem vettem részt az nem az én hibám (Holokauszt). De akkor a torkomon se akarják lenyomni. Tudok róla, nem felejtem el, de nem fogok sírni miatta és nem leszek depressziós mert volt egy őrült zsidó aki utálta a fajtáját.

2013. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
16:10: nincs antiszemitizmus? Elég beleolvasni ezen a fórumon a Politika rovat pár tetszőleges kérdésébe. Persze, neked felesleges magyarázni...
2013. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%

Na, közben a 30 %-os felhasználó eltűnt az éterben. Nem mintha hiányozna.

Ebben az országban pedig szinte kizárólag a szélsőjobbos szerencsétlenek foglalkoznak állandóan a zsidókkal. Rotyognak a saját levükben, hogy értelmet adjanak sajnálatosan üres és szánalmas életüknek. Ha valakit nem érdekel a teszt, akkor nem kattint rá a cikkre, és nem olvassa el, világos? Persze kuruckák akkor kihagynának egy jó alkalmat a zsidózásra. Csak meg kell nézni, az origo beszámolója alatt milyen hozzászólások vannak. Undorító.

2013. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%
Fenébe, mégsem tűnt el. Kár.
2013. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
21%

60 százalékos az neked antiszemitizmus, ha pár kommentelő kicsit rosszat monda a zsidókra? na és mi van? minden nép mocskolja a másikat egy kicsit, de attól még nem öljük meg egymást! ez a demokrácia, még a libsiknek a magayrgyalázás is meg van engedve, akkor lehessen mocskolni más népeket is egy kicsit, senkinek enm lesz kára addig, amíg nem történik gyilkosság vagy jogfosztás!

az antiszemitizmus ott kezdődik, ha a zsidóktól jogokat vonnak meg, ami nem történt meg! tehát nincs is antiszemitizmus, csak a beteg libsi fejekben!

2013. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!