Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudja nekem valaki mondani,...

Kis bob kérdése:

El tudja nekem valaki mondani, hogy a Mesterházi, Bajnai, Gyurcsány trionak, mi a programja, az Orbánnak-mennie-kell szlogenen kívül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ugyanaz a programjuk, mint az Orbánéknak: a másik oldal menjen a sunyiba....
2014. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Én se hallottam mást csak hogy mennie kel Orbánnak. Szerintem ez még a baloldali szavazóknak is kevés.
2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
2010-ben mar bejott . Program nelkuli ketharmad..
2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem Bajnainak kész működő tervei vannak. Ammennyire megismertem annak alapján azt tudom mondani hogy ha ő azt mondja hogy vannak terveik akkor azt el lehet neki hinni.
2014. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Ezek a fő pontok:


- jogállamiság helyreállítása

- többkulcsos adórendszer bevezetése

- a bankokat, multikat terhelő különadók kivezetése

2014. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Szerintem Bajnainak kész működő tervei vannak. Ammennyire megismertem annak alapján azt tudom mondani hogy ha ő azt mondja hogy vannak terveik akkor azt el lehet neki hinni."


nem tudom, hogy ezt csak viccnek írtad e vagy komolyan gondolod. ha ez elsö, akkor : ez jó volt. ha viszont komoly... akkor ez egy szép demokrácia...

én már hallotam gyurcsány szájából a hívö szót is.. atya úr isten majdnem lefordultam a székröl amikor ezt hallottam. mi van HÍVÖ??? ennyi ezeknek a demokratikus gondolatviláguk? tartalommentes populizmus? azta, hu de demokrácia. amúgy az ndk is demokratikusnak mondta magát

2014. jan. 2. 19:04
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Semmi kedvem viccelődni, nem úgy áll az ország hogy viccelődni lenne kedve az embereknek. orbánék négyéves kontárkodása az unortodox téveszéjük megtette a hatását. Semmivel sem élünk jobban min amikor Bajnai átadta a kormányzást. Sajnos elvesztegettek négy évet a semmire.
2014. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

tehát megerösíted, program nincs...

ez röhej, tartalommentes populizmus, néphülyítés, semmi más. félre értés ne essék, én egyre negativabban látom a fideszt, de a másik oldal még a semminél is kevesebbet tud mutatni, ezt megínt bizonyítod.

vegyünk egy példát sok a munkanélküli. 1. lehetöség, hogy az okozoját denunciálom és ujjal mutatok rá, "nézd a h..ét, a vesztünkbe kerget"

én ezt igencsak dedósnak tartom, így körülbelül elsös másodikos gyerekek viselkednek.

2. lehetöség, kevés a munka, "a kormánypárt ezt és ezt, tette helytelenül, és én ezt és ezt tenném másképp, és ezért lenne utána több munkánk"

érzed a különbséget? amit te írsz, ha ezt komolyan gondolod, ez valóban nem vicces... szavazzunk bajnaira, nem mondja meg mit akar, de hidjünk benne, mert biztos igaza van... neked nem politika iránt kéne érdeklödnöd, hanem egy hittközösséget alapítani, és hódolj istenednek, bajnainak... uram atyám...

2014. jan. 2. 19:44
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
Csak annyit mondok neked erre hogy Bajnai volt ezidáig az első és egyetlen Magyar Miniszterelnök aki egy tomboló világválság közepette a lejtmentből egy év leforgása alatt emelkedő pájára tudta állítani az országot, ezzel bebízonyítva hogy nemcsak beszél a levegőbe. nekem ezek bizonyító erejű tények, szemben orbán hazugságaival, és elárulom neked hogy ezzel nemvagyok egyedül ebben az országban.
2014. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Bajnai az egy nulla!!
2014. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!