Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudja nekem valaki mondani,...

Kis bob kérdése:

El tudja nekem valaki mondani, hogy a Mesterházi, Bajnai, Gyurcsány trionak, mi a programja, az Orbánnak-mennie-kell szlogenen kívül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
@#8 tudod mi az a tartalommentes populizmus?! ha ezt a vádat le akarod mosni magadról és istenedröl, cáfold meg, írd le mia az a pozitiv? lehetöleg kézzelfogható forrással és ne csak állítsad, mert akkor megint csak visszakerülünk, a tartalommentes populizmus vádjához, és kérlek, nem érdekel, nagyon hogy mi "jót tett" (de azért pluszban azt is leírhatod), mert itt az aktuális programról van szó, az, hogy mit tett, az "tématévesztés, leül, egyes...!"
2014. jan. 2. 20:08
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Háromszor adja kendnek ezt Ludas Matyi vissza. EZ egy mese részlet. Bajnai is visszaadhatná a libák árát. Tolvaj
2014. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Éppen most írtam le neked hogy Bajnaia a Gyakorlatban az életben bizonyította be hogy ért a dolgokhoz és vannak tevei amik működnek, nem elméletben!. Érted???
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem erti. Nem valaszokert vagy velemenyert jott ide,csak onigazolast keres .
2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se érti. még mindig nem.:))
2014. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

nem értem, de mit is??????? heló te beszél magyar nyelv? mi jót tett, ide írd le, forrásokkal és arról vitatkozzunk, nem arról "hogy hát jót tett, nem érted..." MIT???

de mondom nem ez a kérdés! mi a program, te nézni meg ggogle fordító én mit ír, fordít le, te nyelved és ha megért ír ide vissza, mi program? van program nincs program? mi program? ért? xD

2014. jan. 2. 20:47
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Mondom hogy nemérti. :-)
2014. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
mivel, hogy nincs mit... de azt hiszem neked megakadt a lemez, ha nem akarsz ill nem tudsz a feltett kérdésre válaszolni, az off-topic szal ezt a dedót meséld el anyukádnak
2014. jan. 2. 21:02
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj! én az ilyen anyázásba soha nemszoktam belemenni, nem szeretnék lealacsonyodni egy ilyen alpári szintre. "Engedelmeddel" én kiszálltam ebből a személyeskedésből.
2014. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

nem tudom te uagyaaz vagy e... de te még az anyázás értelmét sem érted. én javasoltam, hogy a dedós hinni kell benne mert hinni kell benne mesét, meséld el anyucinak... ez nem anyazás. de kinek mondom, aki még egy épkézláb érvet nem írt le.

az elözö oldalon az #5-válaszoló leírt három dolgot, ami magába véve nagyon kevés egy programnak, ezt bármelyik másik európai országban leírná valaki választási pártprogramnak, azt hiszem még egy falusi választáson se kéne indulnia.

de akkor nézzük csak:

- jogállamiság helyreállítása

ez mit jelent? mit akar helyre állítani, ki??? mert ugye az sincsen leírva, így meg sem cáfolható, mert azt se tudjuk, ezt állítólag ki képviseli, és ez hova van írva? és ez mit foglal magába, mik azok a pontok amiket ki kell javítani, hogy van most és hogyan legyen eztán?! így ebben a formában, ez megintcsak tartalommentes populizmus.

- többkulcsos adórendszer bevezetése

ez oké, lenne, ha ki lenne fejtve, mert itt ugye megintcsak a semmiröl beszélünk, se egy adat, se, hogy ez hogy fog kihatni az államháztartásra, se hogy ki mennyit fizessen. amúgy ebben a témakörben -ha kell ÉN kikeresem a forrást- bajnai mondta kb. egy hónappal ezelött: "...hát öm a kissebb keresetü emberek, jobban fognak járni [...szünet, majd gyorsan hozzátüzte...] de a jobban keresö emberek is jobban fognak járni..." mi van, hogy járhat az egyik jobban és a másik is? az nem megy mert akkor nem lesz rendben a háztartás. megmondom, hogyan. az adóleírásokat kibövítik, hogy a jólkeresö, aki megengedheti magának, hogy egy profi adószakértöt alkalmazzon, kiszámolja, hogy a milliárdos nem iskeresett semmit és a vége, hogy egy fillér adót sem fizet. de miért is tüzte, olyan hevesen hozzá bajnai, hogy hát a jólkeresök is jobban fognak járni?! mert csak nem rúghatja össze azokkal a port, akik öt pénzelik. DE, én egy többkulcsos adóval, ha ezt a gazdagokon behajtanák, abszolút egyet értenék. de itt már meg is érkeztünk, az egyetlen fenntartható ponthoz, mert a következö pont, egyenesen felháborító.

- a bankokat, multikat terhelő különadók kivezetése

ez mi? megintcsak, honnan akarják pótolni (mert ugye azt se tudjuk, hogy ezt ki akarja bajnai, mesterházi vagy gyurcsány?!) ezt a háztartásban? mennyi pénzröl van szó, ki fogja ezt kifizetni és mi haszna ebböl a népnek, de ezt feltehetném mindhárom kérdéshez.

nincs egy gazdasági program sem, honnan lesz az embereknek munkájuk, hogyan akarják az életszínvonalat az európai szinthez emelni, mit akarnak a devizahitel kérdésében tenni, akarnak e egyáltalán, milye környezeti programjuk van, mi az elképzelésük a mezögazdasággal kapcsolatosan, oktatással, nyugdíj... sok kérdés válasz nics, program nincs, az a nevetséges három pont meg vagy nincs definiálva vagy ami az ö elképzelésük ezügyben, hajmeresztö...

2014. jan. 2. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!