Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudja nekem valaki mondani,...

Kis bob kérdése:

El tudja nekem valaki mondani, hogy a Mesterházi, Bajnai, Gyurcsány trionak, mi a programja, az Orbánnak-mennie-kell szlogenen kívül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Bajnaia a Gyakorlatban az életben bizonyította be"


Úgy, hogy az éves GDP 20%-ának megfelelő kölcsönt vehetünk fel, nem nagy szám kihúzni egy országot a gázból rövidtávon.

2014. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

itt a programjuk, amit elis enekelnek neked kedves kerdezo


És milyen meggyőzően tudják..


http://www.youtube.com/watch?v=pUAjMeqHH3A&list=LLbahnnpetDG..

2014. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

hát igazad van, az "orbánnak-mennie-kell" megegyezik az internacionáléval. a dalban, akár a realitásban, program nincs, csak annyi, hogy meg kell szerezni a hatlamat, egyéb abból se derül ki. a különbség csak az, hogy akkor még az állítólagos proletár nevében teszik ezt, most a realitásban, a hatalmat a bankokért akarják megszerezni.

de vissza dalhoz:

"...Semmik vagyunk, s minden leszünk!...hát vesszen el, ki ellenáll!...csak összefogni hát!...és nemzetközivé lesz

holnapra a világ!"

2014. jan. 4. 20:33
 24/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapjukat. Az mszp-t nem tudom, de az együttnél ( [link] a pm-nél ( [link] tudom hogy egész sok elképzelés le van írva. A dk-nak is volt nemrég vmi 16 pontos fő cuccok, amit majd kiegészítenek 50-re (na megtaláltam a programjuk: [link] Csak ezt nem nagyon tudják elmondani, mert az egész sajtó arra van ráállva, hogy ki kivel mikor hogy indul. De ha végérvényesen lezajlik a jelöltállítás, talán (remélem) majd a programot mutatják be a választásokig.
2014. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!