Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom lehetetlen de mégis, mi...

Tudom lehetetlen de mégis, mi lenne, ha senki sem menne el szavazni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érvénytelen lenne a szavazás, és kiírnának egy másik időpontot.
2014. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

érvénytelen lenne persze, hiszen kell ugye egy X részvételi arány.


De az tényleg jó kérdés h mi lenne ha a 20-dik kiírásra se menne el a kutya se ... nem is annyira rossz ötlet amúgy, mert legalább nemzetközileg felfigyelnének arra h hééé mi folyik itt, de másrészt csak mi szívnánk meg, mert úgy tutira ezek maradnának, és még sokkal durvább diktatúra lenne (mármint 100%-osan ők maradnának, úgy értem, mert sajnos hiába vannak más, értelmesebb szemléletek is, pont ők azok, akik nem aktívak ezen a téren, és nem igazán lehet számítani a szavazatukra).

Én inkább azt tenném valahogy kötelezővé h tutira mindenki szavazzon, mert úgy az értelmesebb réteg is teret kapna a megfelelő arányban, és nem csak az agresszív jobbos szavazóbázis nyomulna, és ugye így törvényszerű megint az elég fals eredmény ...

2014. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

... aki valamelyik párt tagja, és nem megy el szavazni a saját pártja által jelölt képviselőre, akkor valószínű, hogy kizárják a pártból.

... ezek után egyik pártnak sem lennének tagjai

... ezek után egyik párt sem kapna az államkicstártól támogatást a működéséhez, mivel azt csak meghatározott taglétszám alapján osztják (a jelenlegi törvények szerint)

... ezek után csak Viktor-Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy szavazna saját magára = döntetlen, = jöhet a 2x5perces hosszabbítás! :)))

2014. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy egyik sem akarja, hogy kizárják a pártból, mert attól kezdve elzavarják a "zsíros-bödön" mellől, így elmennek szavazni, és minden marad a régiben. Marakodnak továbbra is egymás között a koncon, mi pedig vagy tapsolunk hozzá, vagy káromkodunk. Kinek-kinek mi jut!
2014. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor a jelenlegi kormány marad hatalmon.
2014. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt olvastam valahol, hogy akkor feloszlana a parlament.Nos, ezt nem tudom, mennyire igaz, minden esetre jó lenne!A leghasznosabb, mivel a jelenlegi garnitúrából egyik sem érdemel még egy x-et sem.Lejárt lemez mind.De a döntés könnyű, végtére is csak azt kell eldöntened, asok rossz közül melyiket választod.Tök mindegy, akár csukott szemmel is ikszelhet, aki minden áron totózni akar.
2014. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Helyreállna a rend.
2014. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak a politikusok szavaznának magukra és nyerne a Fidesz, de nem biztos, hogy többséggel. Nem tudom melyik pártnak mennyi a pártkatonája.
2014. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiírnának egy új szavazást, ami önmagában milliárdokba kerülne nekünk, adófizetőknek. Azt meg ne hidd, hogy a pártétlap változna közben..
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs érvényességi küszöb, a párttagok elmennének szavazni és annyi. Az állás itt megtekinthető:

[link]

2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!