Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar parlamentbe...

Ha a magyar parlamentbe bevonulna egyszerre az összes történelmi rendek (arisztokrácia), és átvenné a hatalmat, majd kikiáltaná a Szent Korona legfőbb méltóságát, az milyen következménnyel járna?

Figyelt kérdés

Kitörne esetleg egy polgárháború?

Eltűrnék-e a zemberek?

Beletörődnének?

Lenne-e haladás?

Jobb vagy rosszabb lenne?



#arisztokrácia #hatalomváltás
2014. jan. 8. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére olyan, hogy arisztokrácia már nemigen létezik.
2014. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Jól kiröhögnék őket, aztán a TEK rájuk rontana, szétrugdosná az arcát az összes szerencsétlen idiótának, majd letartóztatnák és végül elvezetnék őket a demokratikus rend megdöntésének szándékával.
2014. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy megkérdezhetem, hogy méltóságos Szent Korona úrnak milyen szándékai vannak az ország jövőjét illetően?

Szívesen elbeszélgetnék vele két korsó sör mellett.

Szereti egyáltalán a sört? Meg tudod mondani?

2014. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igen tudod mi az a Szent Korona 2-3-as, így feleslegesnek tartom a hozzászólásaidat, meg téged is.
2014. jan. 8. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
1-es az a helyzet, hogy van és egyre nagyobb gondolatokkal.
2014. jan. 8. 21:23
 6/10 anonim válasza:
Magyarországon 2011.11.11-én már visszahelyezték jogaiba a király nélküli királyságot. Fizetőeszköz a Szentkorona. 1Stk = 200HUF. Aki regisztrál a www.szentkoronabank.hu oldalon az kettős állampolgárrá válik. Interneten lehet utalni és egyre több helyen fizetőeszközként is elfogadják.
2014. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A Korona mitől szent? Szentté csak embereket lehet avatni.

Azonfelül CSAK egy tárgy, történelmi ereklye, aminek sem méltósága nincs, sem hatalma.

Csak a volt arisztokraták a nevében uralkodtak.

De ha újra arisztokraták akarnának uralkodni az országban, az siralmas lenne az országra nézve.

2014. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemzeti konzervatív ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Az előző hozzászólóknak mondom hogy feldughatjátok magatoknak a demokráciát mert 20-on éve az van de fejlődés és megélhetés sehol. Először is a dualizmus korában óriásit fejlődött az ország, 1887-98 a föllendülés szakasza volt. A beruházások összege, a bankok tőkeállománya tíz év alatt megháromszorozódott.

A másik a Bethleni korszak amikor a gazdasági növekedés 12%-al volt magasabb mint a háború előtt.

2014. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem igen tudod mi az a Szent Korona 2-3-as, így feleslegesnek tartom a hozzászólásaidat, meg téged is."


Nem én mondtam, hanem Nagy László ügyvéd úr az osztrák nagykövetség előtti tüntetésen.

Szerinte a Szent Korona egy szakrális személy, aki a világigazság letéteményese. És ezt a Pentagon is elismeri.


Én pedig arra gondoltam, hogy ha már egy személyről van szó, akkor baráti gesztusból elhívom őt sörözni. Mert hát miért ne?

2014. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ott találnák egyáltalán a Koronát, lehet Viktorka próbálgatja...

Polgárháború, nem... a magyarok birkák, azt hinnék filmet forgatnak.

De ha elhangzana az X faktorba, hogy igaz, akkor elhinnék, de mivel úgyse változna semmi, pont azt tennék amit eddig... semmit.

2014. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!