Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a kommunisták és a...

Valóban a kommunisták és a nyugati bankok akarják tönkretenni Magyarországot?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 9. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne ilyen külső ellenség.


A problémák elsősorban belül vannak.

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen és a zsidók.
2014. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Rátkay a Fidesz talpnyalója. A Fidesz az, aki tönkre teszi az országot.

Nem véletlen, hogy olyan sokan mennek el nyugatra dolgozni az országból.

2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rátkay Philip zsidó gyerek, aki nagyon jól tudja hogy kell benyalnia magát egy párthoz.
2014. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarja senki. Tönkre megy az magától is, amilyen hülyék az emberek.
2014. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
/Nem véletlen, hogy olyan sokan mennek el nyugatra dolgozni az országból./ Na végre már vagy egy napja nem írta senki hogy külföldre menekülnek az emberek Orbán elől. Csak azt nem értem a többi kelet európai embert miért zavarja Orbán hisz onnan is tömegével mennek ki. Én eddig naívan azt hittem hogy a Törökök , Lengyelek stb stb azért mennek nyugatra mert4 szer annyit keresnek mint otthon. De most már tudom Orbán miatt.
2014. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Na meg a pirézek!
2014. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a leghülyébbek hiszik, hogy bárkik is tönkre akarják tenni Magyarországot, főleg tanulatlan szélsőjobbosok. Azt azonban én, a "liberálbolsi" sem tartom kizártnak, hogy vannak olyan nagy pénzpiaci üzleti húzások, melyek "mellékhatásaként" hazánk rosszul jár. És persze vannak olyanok, amivel meg jól. Kis, nyitott gazdaságú országoknál ez korábban is így volt, meg így is lesz. Szóval a kérdésben szereplő hiedelem inkább a pszihológia, vagy még inkább a pszichiátria vizsgálódási körébe tarozik.
2014. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a kormányzat a szabad nép félórában ezt akarja a fejünkbe verni, akkor a valóság teljesen indifferens. A hívek benyelik az ellenzékről csuklóból lepereg, felületes megmondogatás lesz ebből megint néhány hónapig. próbálkoztak már néhányszor ilyennel, jobbról többször is, de balról is ugyanezzel.


A Rákay Philipnél kevés irritálóbb és oda nem illőbb műsorvezetőt tudok elképzelni ebben a témában.

2014. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem az ország megy tönkre, hanem az emberek! Szerintetek egyes bizonyos embereknek mennyit kamatozik csak az egyik bankban lévő pénze mondjuk addig a munkaidőig amit te a munkahelyeden töltesz azért, hogy a gyerekednek enni tudjál adni. Ha tudnák az emberek, akkor nyilván hatalmas lázadások lennének mindenfele.
2014. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!