Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálatok mi számít abszolút...

Nálatok mi számít abszolút kizáró oknak, amikor egy pártra szavaztok?

Figyelt kérdés

Mi az, ami ha megjelenik egy pártnál, akkor aztán biztos, hogy soha, semmilyen körülmények között nem húznátok be rájuk az x-et?

Valamelyik ismert politikus jelenléte? Egy adott gazdaságpolitika hirdetése? Korábbi rossz tapasztalatok? Korábbi ígéretek megszegése? Vagy valami más?



2014. jan. 9. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs egy elfogadható végrehajtható a realitások talaján álló programjuk, valamint ha nemlátom az ezeket megvalósítani tudó szakembereket mögöttük.
2014. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha olyan terveket látok amihez Kína pénztárcája sem elég és ha folyton a hazugságokat és megvezetéseket kell hallgatnom na ilyenkor tele a t*köm!
2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ConnectCare ***** válasza:
47%

Ha azt érzem, hogy egy adott csoport életszínvonalának vagy az általános életszínvonalnak a bármi áron történő emelése a fontos a pártnak és nem a jogállamiság fenntartása.


Szerintem ez a legveszélyesebb, mert erre vevők általában az emberek, de ez vezet a társadalom elszegényedéséhez és a jogok elvesztéséhez.

2014. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

A neoliberális szemlélet, a határozatlanság, és a korábbi ígéreteknek a megszegése, hiteltelenség. Valamint, ha a képviselők nem mondanak le a mentelmi jogukról, ha bíróság elé kéne állniuk.

Egyetlen olyan párt van a mostani Parlamentben, aminek a képviselői sosem élnek mentelmi jogukkal, ez pedig a Jobbik. Számomra undorító, ha valaki e mögé bújik el, és nem lehet felelősségre vonni. Az egész párt leírja magát ezzel előttem.


Továbbá az is eléggé kizáró ok nálam, ha az illető párt nem tudja, hogy melyik országban van. Ez itt Magyarország, ami értelmes embereknél azt jelenti, hogy a Magyar emberek hazája, azaz itt nem lehet a magyar emberre, mint egy másodlagos tényezőre tekinteni, az magyar nemzet érdekeit kell a legjobban nézni.

2014. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Jól beszéltél fizikus barátom.Mindenben egyet értek veled. a neoliberalizmusnak és ennek a marxista ideológiának befellegzett.
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MrPifta ***** válasza:
23%
a Jobbik börtönbe akar küldeni. Azt hiszem, ez elég ok rá.
2014. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám a bérlepontozóktól, hogy miért pontozták le a válaszainkat, és az enyémet a legjobban? Netán nem a kérdésre váaszoltam? Én úgy látom, hogy teljes mértékben a kérdés fényében írtam a hozzászólásomat, és a kérdező igényeinek megfelelően. De ha ez nincs így, akkor beszéljük meg, mi a probléma!
2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük; baloldali lepontozók. Itt élik ki maszturbációs gyönyöreiket.
2014. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
ami liberális, szoci, kommunista azt mind utálom, ezek kizárnak mindent! tehát a totál baloldal alkalmatlan, csak népnyúzsra és hitelfelvételre képesek!
2014. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Például baloldalinak lennie, vagy ha zöld, ha melegek/bevándorlás/multikulti és hasonlókat pártolja egy a párt az abszolút kizáró ok nálam.

A program nem sokat számít a szememben, mert írhatnak bele bármit a választások előtt, semmi biztosíték nincs rá, mit tesznek azután, hogy megszerezték a hatalmat. De a fenti alapvető preferenciák ha megvannak, akkor jöhet.

Pesszimista vagyok, a párt az párt, lehetnek benne értékes emberek, de bármikor megfordulhat az irányvonala, volt erre már példa. Persze valakire csak szavazni kell majd, de az életünket mi magunknak kell majd megoldani.

2014. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!