Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálatok mi számít abszolút...

Nálatok mi számít abszolút kizáró oknak, amikor egy pártra szavaztok?

Figyelt kérdés

Mi az, ami ha megjelenik egy pártnál, akkor aztán biztos, hogy soha, semmilyen körülmények között nem húznátok be rájuk az x-et?

Valamelyik ismert politikus jelenléte? Egy adott gazdaságpolitika hirdetése? Korábbi rossz tapasztalatok? Korábbi ígéretek megszegése? Vagy valami más?



2014. jan. 9. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ezzel értek egyet:ami liberális, szoci, kommunista azt mind utálom, ezek kizárnak mindent! tehát a totál baloldal alkalmatlan, csak népnyúzsra és hitelfelvételre képesek! Plusz még akiknek az elsődrendű programja a melegek és a fű reklámozása.
2014. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam az a kizáró ok, ha valamilyen párt nagyon szélsőséges - mondjuk pont emiatt kb. az összes kiesik nálam. A Jobbik szélsőségességét szerintem nem kell magyarázni, a baloldal is túlzásokba esik már a liberalizmusával, a Fidesz meg szélsőségesen korrupt és gazdagpárti.
2014. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első szavazó vagyok és kizáró ok, ha már eddig volt kormányon a párt. Nem azért, mert nem szavaznék olyanra, csak azért, mert eddig nem találtam olyan pártot, amelyik jól kormányzott volna.
2014. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!