Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vmi véletlen folytán a...

Ha vmi véletlen folytán a baloldal nyer idén, akkor mi lesz a programjuk? Hogy vezetik ki az országot a "sz*rból"?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 15:17
 1/6 Galamb András ***** válasza:
28%
Most már azt mondóm nem lennének képesek kormányozni. Ennek Gyurcsány az akadálya.
2014. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs az a párt aki kitudná vezetni
2014. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

hát igen napok óta csak az összefogásról beszélnek, de program és konkrétum nincs. azzal nem lehet korszakot váltani hogy orbánt leváltják.


hogy oldják meg a devizahitelesek problémáját? mert NULLA amit azzal csináltak. még a Jobbik is többet csinált, kerekasztalt hívott össze folyamatosan tárgyalnak a civil szervezetekkel stb. elvándoroltak? egészségügy? korrupció felszámolása? és a többi? sok ember csak a csodára vár...

2014. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A baloldalnak egyetlen programja van a hatalomra jutáson kívül:


"Orbánt le kell váltani"

2014. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

"" Hogy vezetik ki az országot a "sz*rból"?""


A legnagyobb "sz.rt" a baloldal okozta.


Szerinted miért kapott a fidesz 2/3-ot 2010-ben?

2014. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én ezzel tisztába vagyok....csak a baloldalra vok kiváncsi hogy mi lenne a terv...ezért is irtam idézőjelben a sz*rt
2014. jan. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!