Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért jönnek...

A jobbikosok miért jönnek folyton ezzel a "nem vagyok rasszista" szöveggel?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ez megy náluk.


- Nekem semmi bajom a cigányokkal, de a többségük bűnöző, de most nehogy azt higgyétek, hogy rasszista vagyok, de a cigányok kötekednek és folyton csak lopkodnak, de nem, én még véletlenül sem vagyok rasszista...


Miért nem ismerik be, hogy rasszisták?



2014. jan. 22. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy elegük van abból, hogy kinyaljak a cigányok seggét, lassan több joguk van mint a magyaroknak, még nem lesznek rasszisták.. Inkább a cigány védők és magukat liberalisnak feltunteto idióták vitték túlzásba a cigány ajnarozast.. Nézz körül más országokban a szimpla jobb oldali pártok sokkal rasszistabbak mint nálunk a 'szélső' jobb..
2014. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Ne keress következetességet ott, ahol soha nem volt.
2014. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Biztos van köztük olyan is aki rasszista de...a cigányok nagy része tényleg ilyen, és ha ezért utálja valaki őket az nem rasszizmus. Ha csupán a származások miatt utálnák őket, az lenne rasszizmus...
2014. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
*származásuk
2014. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Ez a politikai korrektség egy bizonyos formája.
2014. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Biztos van köztük olyan is aki rasszista de...a cigányok nagy része tényleg ilyen, és ha ezért utálja valaki őket az nem rasszizmus. Ha csupán a származások miatt utálnák őket, az lenne rasszizmus..."


És szerinted, amikor valaki azt mondja, hogy na, ez cigány, szóval tuti bűnöző, akkor végülis nem a cigány származása miatt bélyegzi őt bűnözőnek?


Nekem nem kell bemutatni, hogy milyenek, de én vállalom is, hogy rasszista vagyok. Mások miért nem?

2014. jan. 22. 16:15
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

A párt semmiképpen nem vállalhatja, nem lehet nyíltan rasszista.

Burkoltan, rejtetten már igen, az nem bizonyítható.


Gondolom a szavazók is így gondolkodnak.

2014. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Rendben van, csak ez számomra elég visszataszító és kétszínű így.


Kb. mint a patkányok a csatornában.

2014. jan. 22. 16:21
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Mert annak ellenére hogy szerintük a társadalmi többség egyetért velük mégis félnek, attól hogy ha nyíltan vállalják a dolgot, szavazatokat, népszerűségeket, jövőbeli kapcsolatokat buknak. A jelző pejoratív mivoltától félnek, amit szerintük objektív és kettősőmércétől mentes módon csakis az általuk nem szimpatikus egyének ellen szabadna alkalmazni.


Gyáva, önkényes és gerinctelen, ahogy a többi formáció, de ha egyszer a szavazótáborok is ilyenek, ezt várják el a magyar elittől.

2014. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A nemzetiszocializmus, rasszizmus, antiszemitizmus tabunak számít az EU-ban.


Ha megnézed, a többi Jobbikhoz hasonló európai párt is megváltoztatta a kommunikációját.


De, szerintem ez csak valamiféle trójai faló.


Így lehet választásokat nyerni.


A főnöknek is így sikerült a 30-as években.

Ő is próbálkozott puccsal, meg keményebb szövegekkel.De a legjobb eredményt akkor érte el, amikor demokratikus úton indult és visszább vett.

Így elért több, mint 30 százalékot.A többi meg jött magától:)

2014. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!