Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó/rossz a Fidesz?

Miért jó/rossz a Fidesz?

Figyelt kérdés
Én szerintem borzalmas, de szívesen meghallgatnám mások véleményét is. Előre leszögezném, nem vagyok semmilyen párt híve, se Jobbik, se MSZP, se Együtt, se semmi.

2014. jan. 23. 16:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Jaj, és még annyi. A FIDESZ ügyes. Hoplá, rezsicsökkentés. Szemkápráztatás. Jajdejó, fél év alatt spóroltam 10ezret. Csak a havi bevásárlás már nem 20, hanem 30ezer. Ügyesen mutatják a "jót" az egyszerű embernek, a vakoknak, miközben a háttérben olyan dolgokat csinálnak, amit az "elvakított" emberek nem látnak. Csak akkor, amikor benyögi a pénztáros az összeget, és már a kártyádon sincs annyi.
2014. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem vagyog egyik párt oldalán sem.DE azr azért nem hiszem ,hogy Orbán Viktor lenne az Atyaúristen aki megváltja az országot.Gondolom a spóroltpénzéből vett megának páncélhajót a parlament elé és stadiont is abból épített,a lányának is a zsebpénzéből festette ki a templomot amibe házasodott(mert egy atyaúristen lánya csak kifestett templomban esküdhet) és nem azoktól vette el a pénzt akik az utcákon koldulnak.A FIDESZ nem tűri meg az ellenérveket és itt van a gond.Akkor jó egy kormány ha a törvényeket megvitatják a pártok és nem csak az van ,hogy kitalálnak valamit és erre mindenki helyesel (végülis kell a fizetés és be kell nyalni mert kell az 5. medence otthonra)(ja de igaz ,hogy meg lehet élni 40.000 forintból)NEM ENGEDIK a másikat megszólalni és így nincs megvitatva semmi.Aki mást mond az tűnjön el a földről pl.: klub rádió.A most bejelentett rezsicsökkentő intézkedéseknek sem lehet más következménye, mint a költségvetési káosz. Nem lehet büntetlenül eltéríteni az árakat, nem lehet valóságos fedezet nélkül osztogatni. Vajon felismerik-e a választók a csapdát? Vajon rájönnek-e az egyszerű emberek is arra, hogy mindez csak illúzió, s nagyon hamar - immár sokadszor - végül nekik kell majd megfizetniük a mostani árcsökkentés árát? Vajon rájönnek-e a választók, hogy nem lenne szabad - hetedszer is - csupán a fülüknek kedves ígéretekre hallgatni? Választás után Orbán rohant Putyinhoz hitelért.Kell ez nekünk akarunk mi is Ukrajna lenni? Nem szeretném azt a látszatot kelteni,hogy bal oldali lennék,mert arról is lehetne regényt írni .Én annak a híve vagyok,hogy sajnos a politikusok a felelőséstől megbolondulnak és azt hiszik ,hogy csak azért mert ők bármit megtehetnek mások már éhezhetnek az utcán (kérdezz meg egy hajléktalant ,hogy mennyi segélyt kap...hát azt a válasz fogod kapki ,hogy semennyit) Miről is beszélünk ha nem propagandáról
2014. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

IMF hitel=rossz, Orosz hitel=sikerIMF hitel = IMF elvárja hogy értelmes dolgokra költsék

Orosz hitel = a ruszkik beleszólnak a belügyekbe cserébe viszont rendesen megkenték orbáncékat


Tehát összességében orbánéknak jobb minket meg eladtak. Ja de tényleg itt a gond a HITEL nincs Magyarorszájon kitermelés kell a hitel stadionra

2014. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ahogy a bolsevisták magukat a munkásosztály jótevőinek tartva valójában annak legnagyobb ellenségei voltak, a Fidesz ugyanúgy magukat a magyar nép jótevőinek tartva valójában annak legnagyobb ellenségei. Szerintem ezért rossz a Fidesz.
2015. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!