Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány ha hatalomra jutna,...

Gyurcsány ha hatalomra jutna, a szavazójog mellett az állampolgárságot is megvonná a külhoniaktól?

Figyelt kérdés
Szerintem képes rá. Most a rovásírásos helységnévtáblák bántják a szemét, leszedetné őket. Meg Wass Albert műveit is kivenné a tantervből. Sok ilyen külhoni ellenes sőt nemzetellenes terve van. Miért gyűlöli ennyire az erdélyi és más külhoni magyarokat? Mit ártottak neki?
2014. jan. 24. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A Fidesz mondta, mi?
2014. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy DK-s ismerősöm mondta, aki nagy Gyurcsány fanatikus és jár a gyűléseikre is.
2014. jan. 24. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Állampolgárságot és szavazójogot nem tudna elvenni senkitől, eléggé sanszos, hogy önkéntesen egy miniszterelnök nem veheti csak úgy el bárki állampolgárságát. Eléggé diktatórikusnak tűnik.
2014. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"önkéntesen" = önkényesen
2014. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A szlovákok simán elvették a szlovák állampolgárságot attól, aki felvette a magyart. Persze ez az EU szerint tök törvényes. Bezzeg ha mi csinálnánk...
2014. jan. 24. 10:48
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Abban én is egyet értek,hogy külföldön élők ne szavazzanak mert nehogy már ők döntsék el,hogy az ITTHON élőket ki baszogassa!
2014. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Gyurcsány egy felkapaszkodott proli. Hiába gazdag és egyszer véletlenül miniszterelnök lett, a mentalitása abszolút proli maradt.
2014. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
...Mert OV aztán egy entellektüel! :DDD
2014. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Arról még nem hallottam, hogy az állampolgárságot is elvenné, pedig voltam már nagygyűlésen. A szavazati jog elvételét viszont teljesen támogatom. Ettől még nem utálom a külhoni magyarokat, hiszen több rokonom is az. De még bennük is van annyi jó érzés, hogy nem avatkoznak bele olyan dolgokba, amik nem rájuk tartoznak.


A rovásírásos táblára sincs semmi szükség. Nem attól leszek magyar, hogy ilyeneket nézegetek. Kopott, régi tákolmány, amire még az ott lakóknak sincs szüksége. Ráadásul elolvasni sem sokan tudják.


Wass Albert művek elvételéről sem tudok. Azt viszont igen, hogy a Fidesz kivette Radnótit és betett valami fasisztát. Gyönyörű, mondhatom.


Az, hogy Szlovákia visszavette a szlovák állampolgárságot, szintén jogos volt. Én is elvettem volna. Nehogy már mindkét helyről kapja a juttatásokat. Döntse el, hogy szlovák vagy magyar. Ha magyar, akkor jöjjön haza, ha pedig nem akkor maradjon kinnt szlovákként.


Lehetek hazaáruló, zsidó, akármi, akkor is ez a véleményem. Pl. tizenéves, divat Jobbikosokra pedig alapból nem adok.

2014. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez ismét egy alantas, provokatív kérdés!
2014. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!