Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az ha az "átlagmagya...

Miért van az ha az "átlagmagyar" meghallja azt a szót hogy Gyurcsány, ökölbe szorul a keze?

Figyelt kérdés
Talán el kéne neki tűnni a hazai politikából?
2014. jan. 24. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Azért azt nem mondanám hogy az átlag, mert sok az agymosott, de akinek van egy kis gazdasági érzéke vagy nemzeti érzése, annak ökölbe szorul.

Hogy miért? Ha ezt valakinek magyarázni kell felnőtt ember lévén, akkor az nem itt élt.

Kicsit nyugatabbra már azért lemondanak mert kiderül egy olyan kaliberű ügy, ami itthon max 1 napig se lenne hír, mert már nem lepődnénk meg rajta.

Öszöd és 2006 a tökéletes politikai öngyilkosság eszköze volt, erre ma ez az ember még mindig bent van a parlamentben, még osztja a hülyeséget, és még mindig bent akar lenni a hatalomban, indul a választásokon.


Egy normális embernek akinek van rendes erkölcsi, igazságérzete az megveti Gyurcsányt.

Aki nem, hát az...

2014. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem szorul ökölbe a kezem. Sőt, utálni sem utálom.

Inkább az olyan emberektől kapok hányingert, akik megmondják - az egyébként hülye érveik alapján- , hogy ki a magyar és ki nem.

2014. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Miért kéne ökölbe szorulni? Sajnos beteg, sérült emberek könnyedén kerülnek a politikai palettára. Nem kell rájuk haragudni, nem tehetnek róla. Sajnos ilyen az emberiség.
2014. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Az átlagmagyarnak inkább Orbán nevére szorul ökölbe a keze. Többet ártott ebben a 4 évben az országnak, többet mutyizott, mint az elmúlt 20 év kormányai. Nem vagyok Gyurcsány párti, de a neve hallatán nem szorul ökölbe a kezem.
2014. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szorul ökölbe a kezem, nekem ennek a névnek a hallatán inkább hányingerem szokott lenni.


Szoktam néha nézni amikor riportot ad egy műsorban például az ATV-ben de nem azért amit mondani szeretne hanem a kissé gyengeelméjűnek tünő beszédstílusa miatt ilyenkor még nevetni is szoktam rajta - PL: " gyerünk csávókáim gyerünk" Ezt az ATV műsorábban mondta jót nevetem rajta.


Néha elgondolkodom egy ilyen ember hogyan lehet még mindig politikai pályán.

2014. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Az Ő tulajdonában volt a MAL vörösiszap tárolója, miatta halt meg 10 ember és rengeteg kár keletkezett és most FELMENTETT a "független" magyar bíróság mindenkit! Mert ennek a GY-nek ma is óriási befolyása van! Vinnék a villájába jó adag vörösiszapot, bele az úszómedencéjébe és a kertjébe is!
2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 góródó válasza:
43%

Azért, mert az ellene folyó gyűlöletkampány ezt váltja ki.

Nekem mástól szorul ökölbe a kezem. Lehet, hogy átlagon aluli vagyok?

2016. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%
Az "átlagmagyar" lassan már visszasírja az állandó fideszes agymosás ellenére.
2016. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!