Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisz még valaki az MSZP...

Hisz még valaki az MSZP kampánynak?

Figyelt kérdés
Aki baloldali az tényleg azt szeretné, hogy az MSZP folytassa? De miért?
2009. dec. 4. 21:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Nah most hol van a sok mszp-s csi.cska, nektek szól ám első sorban!! A többi kérdésnél már osztjátok az észt, itt miért nem meritek bevállalni? pff
2009. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szeretné egy baloldali az MSZP-t.

Nem hiszek, mert úgy hazudnak mint az MSZP! :)

2009. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a kommunizmusban, ezért fogok a Jobbikra szavazni, hiszen az ő programjuk hasonlít leginkább egy igazi kommunista párt programjára, ugye a multik(régiesebb nevén tőke) elüldözése, vagy legalább komoly megadóztatása, a stratégiai ágazatok államosítása, az átlag emberek életének javítása a gazdagok(burzsoá) kárára. A magyar emberek földhöz juttatása, mind-mind egy igazi jó kommunista párt programjának elemei. Az, hogy ezt az egészet leöntötték egy magyar nemzeties mázzal egyáltalán nem zavar, hiszen mégiscsak magyarok vagyunk, miért lenne baj, ha szeretjük a hazánkat? Amit az MSZP csinál, azt már rég nem nevezhetjük baloldali politizálásnak. Szebb jövőt!
2009. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 bumbi02 ***** válasza:
háh... nem vagyok jobb oldali egyböl 18%os a hasznossága a kérdésemnek.. ez persze nem azt jelenti hogy hasznos volt-e a válaszom vagy sem hanem hogy mennyir elfelel meg a ti véleményeteknek...:))) hiába pontoztatok le ugy lesz ahogy irtam:)
2009. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
örökre átkozott legyen aki az mszp szdsz re szavaz!
2009. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
18:53 ha úgy lesz azt csak is csalással érhetik el,mert egyébként esélyük sincs a komcsiknak!!Remélem felébredtek már annyira az átvert szoci szavazók is,hogy az mszp 8 év elb@szott kormányzása után nem méltó az ország vezetésére!
2009. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 bumbi02 ***** válasza:
ezt mire irtad hogy csak csalással érhetik el?:)) mert nem értem hiába olvasom vissza az irásoamat amire 18%ot kaptam:)
2009. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Arra ha megnyernék jövőre a választásokat az Mszp..
2009. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Nem hiszek nekik. Kaptam mszp szórólapot, na abban még a pont is hazugság a mondat végén. Hülyének nézik a népet de rendesen. Nincs már más választásuk, azt hiszik ha nap mint nap tolják, rágják a szánkba a hazugságot tévén keresztül, postaládába, rádión, újságba, akkor majd azt elhisszük.

Húzzatok már el!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 bumbi02 ***** válasza:

KEdves Utolsó előtti!

nem irtam h megnyernék... szinte biztos vagyok a Fidesz gyözelmében bár kérdéses h az nekünk mennyiben gyözelem


Kedves Utolsó!

Nem csak az mszp rágja a szánkba a hazugságait, hanem az összes politikus:))


Két politikus találkozik

- Hogy vagy? - hazudja az egyik....

2009. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!