Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisz még valaki az MSZP...

Hisz még valaki az MSZP kampánynak?

Figyelt kérdés
Aki baloldali az tényleg azt szeretné, hogy az MSZP folytassa? De miért?
2009. dec. 4. 21:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
60%

"Nah most hol van a sok mszp-s csi.cska, nektek szól ám első sorban!! A többi kérdésnél már osztjátok az észt, itt miért nem meritek bevállalni? pff"


Csicska, a jó édes anyukád! Mostmár csak azért is az MSZP-re fogok szavazni, hogy az ilyen idióták ne örüljenek!

Ja, tudom, le fog száradni a kezem vagy mi!

2009. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
64%

"Csicska, a jó édes anyukád! Mostmár csak azért is az MSZP-re fogok szavazni, hogy az ilyen idióták ne örüljenek!

Ja, tudom, le fog száradni a kezem vagy mi!"


hát reméljük!

sőt remélem meg se éred 2010 et

hogy rohadnál meg!

átkozott legyen aki mszp re szdz re szavaz!

2009. dec. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

kedves 23:02-es!

Lehet, hogy mind hazudik, jó oka van az embereknek ezt gondolni. Sajnos ezt látjuk, tapasztaljuk. De azért nem mindegy, hogy ki milyen pofátlanul hazudik. Én ilyen arcátlan, nyilvánvaló hazugságáradatot, mint amit a kormány csinál, még nem éltem meg! Nyíltan csinálják!

Ha beszélek 1-1 mszp szimpatinzánssl, és megkérdezem, hogy miért az mszpre szavaznak, a kedvenc indokom, amikor azt mondják, hogy: "hát mert a fidesz sem csinálná jobban"

Hát, ez aztán érv...

2009. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy elég sok átkozott ember lesz 2010-ben.
2009. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Amúgy neked tényleg ez az átkozódás a mániád? Átkozzunk meg valakit, mert mást gondol, mint én!

Hát, nem lepődnék meg, ha a Jobbikra szavaznál, ott pontosan ez a mentalitás a jellemző, mindegy én nem szidlak Téged, még a végén engem is jobbikosnak tartanának.


Tisztára, mint az oviban! Átkozzuk meg egymást, meg mondjuk azt, hogy Te mondtad magadra, béka nőtt a hasadba!

LOL

2009. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 bumbi02 ***** válasza:

"hát mert a fidesz sem csinálná jobban"

Hát, ez aztán érv...


én sztem senkire se érdemes szvazni.. fideszre nem tudom hogy mért lenne érdemes szavaznom mert érveket ők sem hoznak fel:) még a kampány szorolapukban sem... abból áll a kampányuk amiket én láttam ( 2 plakát + 1 szorolap) 1. Mondjanak le 2.A bajnai csomagtönkretette az országot ( de azért ez nem igaz mivel a válságot jól kezelte viszonylag) 3. A bajnai és a gyurcsány tönkretette az országot... ezt a 3 kampányukat látva még mindig nem tudom hogy nekem mért lenne jobb a fidesz mint az mszp....

2009. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

"Amúgy neked tényleg ez az átkozódás a mániád? Átkozzunk meg valakit, mert mást gondol, mint én!

Hát, nem lepődnék meg, ha a Jobbikra szavaznál, ott pontosan ez a mentalitás a jellemző, mindegy én nem szidlak Téged, még a végén engem is jobbikosnak tartanának."


persze persze csak ha valaki az mszp szdsz re szavaz:

1 az nem gondol semmire nem is gondolkodik nem is tud gondolkodni

2 aki rájuk szavaz az nem csak magának tesz keresztbe hanem a többi 10 milliónak is és ez nem mindegy

3 átkozott legyen az aki rájuk szavaz :)

2009. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

upsz azt lehagytam hogy nem érdekel egy koszos bal liberális véleménye sem szóval lehet idézgetni nem érteni ironizálni beszólogatni stb

1 balliberálist mszpst sem veszek emberszámba :)))

2009. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 bumbi02 ***** válasza:

Utóbbinak!


Demokráciáért kiáltoztok amikor vmit megsértenek a politikusok, hogy itt hol a demokrácia stb... te pedig vkit azért nem veszel emberszámba mert más a politikai véleménye? hogyha mindenkinek egysége politikai véleménye lenne nem lenne több csak egy párt:) azért ne itélj el vkit mert mszps... másak a nézetei, máshogy látja...

2009. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

23:22:


Nincs harag, én ezt nem veszem sértésnek. Mint liberális elfogadom a véleményed, és hozzáteszem, hogy ez nem engem minősít, hanem Téged (Téged nagbetűvel írása az alapvető tisztelet és kultúra jele).


Ami az átkot illeti, még szerencse, hogy nincs meg a hajszálam. Így kicsit nehéz lesz elkészíteni azt a vudubabát.


Bár ha már átkot akarsz szórni, én a helyedbe az MSZP politikusokra szórnék. Kicsit hatékonyabb, ugyanis kevesebben vannak, mint a szavazóik.:)

2009. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!