Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki fog nyerni és...

Szerintetek ki fog nyerni és mekkora százalékkal Április 6-án?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Győzzön a JOBBIK!
2014. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%

Fidesz. Meglesz nekik a 2/3-ad, valószínűleg 70% fölé is mennek a mandátumok szétosztása tekintetében.

Mivel az új választási rendszer sokkal nagyobb teret ad az egyéni mandátumok súlyának (199-ből 106, míg régen 386-ból volt 176), ezért a Fidesz már ott elsöprő győzelmet fog aratni. Aztán még a listás szavazáson is eléggé legelöl vannak.


Sajnálom, én sem bírom őket, de ez van.

2014. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
A jelenlegi a legesélyesebb.
2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

én úgy gondolom, hogy most jelenleg nem látható be, mert még nincsenek adatok az összefogásról, ezért még kétesélyes a dolog


az tuti, hogy vagy az összefogás vagy a fidesz nyer, 3. befutó lesz a jobbik, több párt meg nem lesz a parlamentben

2014. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem Darth Vader és a birodalom.
2014. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg én
2014. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Tuti a Fidesz nyer, de remélem, nem 2/3-dal.
2014. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Ott tartok, hogy mindegy, akár a Jobbik, akár Rákosi Mátyás, nem érdekel. De ha a fidesz, csomagolok és költözök Ausztriába:

-az oktatás szintje 50 évet esett vissza az elmúlt egy évben (KLIK). A feleségem tanár, az ottani "sikersztori" persze nem kerül be az újságokba. A felsőoktatás úgy szintén, érdemes megnézni, hogy hány (száz) millióval kapott kevesebbet tavaly a pl. BME, mennyivel többet különböző fociakadémiák és hány új stadion épült.

-egészségügy a béka segge alatt két emelettel. Eddig is rettenet volt, de most már a maszeknál is két hetes a várólista!

-a fizetésem csökkent (!!), az árak nőttek. Lassan csak azért dolgozok, hogy legyen miből hozzáférni a bankban tartott pénzemhez. B@*szhatom a családi adókedvezményt, nincs gyerekem még.


Ha a "rezsicsökkentés" elég ahhoz, hogy az eddigi legmocskosabb kormányt újraválasszák, abból köszönöm, nem kérek. Eddig több kárt okozott, mint hasznot: jelenleg a feszültség 200 és 235V között változik valahol, már ha egyáltalán van...

Igaz, volt már egy bajszos bácsi, aki sörrel és virslivel megnyer magának egy egész országot, ahhoz képest ez maga a földi jólét...

2014. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Ezt kéne tenni mindenkinek, aztán néznének, mint a moziban, hogy nincs senki már, akit ki lehet zsigerelni.
2014. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 glaslo1 ***** válasza:
18%
HA EZ A NÉPNYÚZÓ DIKTÁTOR ÉS CSÜRHÉJE NYER, AKKOR AZ ORSZÁGBAN CSAK ŐK ÉS A CIGÁNYOK EGY RÉSZE MARAD!!--ÉS JÖN 600.EZER ZSIDÓ!TÖBB MINT 500 ELSZÁNT KIVÁNDOROLNI SZÁNDÉKOZÓ EMBERT ISMEREK!
2014. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!