Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnál, ha kiderülne...

Hogyan reagálnál, ha kiderülne valamelyik politikusról, hogy egy robot emberi külsővel (android)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 03:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nem örülnék, hogy eddig eltitkolták előlünk az évszázad tudományos áttörését. De annak persze örülnék, hogy végre nyilvánosságra kerül egy ilyen dolog, és a világ ezzel foglalkozó kutatói így hatalmas előrelépéseket érhetnének el a...

Ja, hogy ez politika kategória? Szavazni eddig sem szavaztam túl lelkesen, ezután is valami kis pártra szavaznék az androidtól függetlenül.

2014. jan. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Evele123 ***** válasza:
65%
Múltkor láttam 1 videót, amiben 2 nőt mutattak Nagy-Britannia egyik autópályáján. Az egyiket elütötte egy autó, de nem halt meg, pedig keresztülhajtott rajta a kocsi. Ahogy kiérkeztek a rendőrök és a mentősök, másodszorra is felpattant, ezúttal 1 kamion gázolta halálra... de nem, mert ezután is felkelt, hiába takarták le ezüstös, csillogó halotti lepellel. Ez csak biorobot lehet, vagy egy marhajó trükkfelvétel. Biorobotok léteznek, a google is felvásárolta az egyik gyártócéget. Lenne más ötletem is - elég jó a fantáziám - de az már offolás lenne...
2014. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Evele123 ***** válasza:
Hogy-hogy egyről??? Az összesről!!!
2014. jan. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy "már megint az UFO-k!"
2014. jan. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szólni kéne Son Gokunak, hogy keresik őt.
2014. jan. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha balos akkor szeretném. Éljen a kommunizmus!
2014. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Matolcsy tuti robot. Csak éppen még prototípus, erősen bugos oprendszerrel. Igazi ember nem lehet ilyen...
2014. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy kiszedném belőle az elemet.
2014. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok "szavazórobot" ül a parlamentben. Nem kell itt kiderülnie semminek. Mindenki tudja. Megkapják a központi utasítást a "szervertől" és annak megfelelően szavaznak. Régóta így van ez. Néha még egymás helyett is megteszik. Erőforrásmegosztás....
2014. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetro ***** válasza:
95%
Szerintem sokkal nagyobb esély, hogy ez a robot apple lesz, mint hogy android.
2014. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!