Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fröcsögnek rengetegen a...

Miért fröcsögnek rengetegen a bankokra, közben pedig ajnározzák a Fideszt?

Figyelt kérdés

Távol álljon tőlem a provokáció, csak ma ismét meglepődtem hogy milyen buta nép ez a magyar.


Szidják a bankokat, hogy ilyen meg olyan szemetek, de bezzeg a Fidesz minden tőle telhetőt megtesz hogy a kisembert a bankokkal szemben segítse.


Ehhez képest a valóság úgy néz ki hogy a bankok semmi mást nem csinálnak, pusztán a törvény adta lehetőségekkel élnek, amiket nyilván nem ők írtak és fogadtak el, hanem a parlament. Tehát az igazi szemét szerintem az a kormány amelyik nem arra használja parlamenti többségét hogy azokon a törvényeken változtasson amik a bankok patkánykodásait lehetővé teszik, hanem igazi segítség helyett látszatintézkedésekkel próbálja parasztvakítani a népet.


És igen, tudom hogy ezeknek a törvényeknek a jó részét (ha nem az összeset) az "elmútnyócév" alatt hozták, ennek ellenére a Fidesznek meglett volna a lehetősége hogy változtasson rajtuk, még sem tették.


Azt pedig megint csak nem tudom hogy ki hiszi el hogy a bankok a plusz terheket "nem hárítják át az ügyfelekre", érdekes módon amióta nem hárítanak át rám semmit azóta többszörösére nőtt minden banki költségem. Rezsicsökkentés-szindróma. Meg ugye megszorítások nélküli gazdaságpolitika:)


Ki mit gondol erről?


2014. jan. 28. 19:18
 1/5 Galamb András ***** válasza:
Mink kevesen dolgozunk 30 fő. Leültünk a főnőkel beszélni és mi kézbe kapjuk a pénzünket nem átutalással. Erre kéne valami törvény ki, hogy akarja a pénzét felvenni.
2014. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kicsik vagyunk mi ahhoz, hogy radikálisan megváltoztassuk a bankrendszert. Én utálom a Fideszt mint a sz.art, de azért annak örülök, hogy nem próbálják meg tönkretenni ennél is jobban a magyar bankrendszert.

Egyébként tudnál példákat is mondani arra, hogy mekkora patkányok a bankok, vagy csak menő szidni őket?

2014. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg lehetőséget ad nekik a törvény a szerződések egyoldalú módosítására, és a "ha tetszik ha nem, ez van" attitűd alkalmazására.
2014. jan. 28. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

A bankok nem a lehetőségeket használták ki, hanem az MSZP-vel karöltve vágták haza a lakosságot a devizahitelekkel.


A Fidesz pedig valóban minden törvényeset elkövet, de minden intézkedést megakasztanak. De nincs még lejátszva ez a meccs.

2014. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, de a banknak nincs saját vagyona. Hanem a betétesek pénzével rendelkezik...tehát minden agyf-@szos barom aki tapsol a bankok adóztatása esetén,valójában a kölyke, anya-apja-testvére talán létező betétjéből fizeti ki.


Amennyire egy hü-lye társadalmunk van..ezen nem is lepődik meg az ember.

2014. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!