Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ajnározzák ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajnározzák ezen a fórumon a kövér nőket?

Figyelt kérdés

Ha egy lány kitesz ide egy kérdést,azzal kapcsolatban,hogy ő kövér,akkor mindenki elkezdi ajnározni,de tiszta s*ggnyaló stílusban,hogy te vagy az álomnő stb.

De engem az zavar,hogy sokan már olyanokat mondanak,hogy a vékony csajokkal csakis a testükért vannak a pasik,olyasféléket írtak,hogy "te vagy az igazi nő"..egy igazi nő akkor kövér? Valamint néhányan már-már felsőbbrendűnek álították be őket mint a vékony lányokat. Asszem le vagyok maradva...

Valamint ha egy férfi nem vonzódik a kövér nőkhöz,akkor az rögtön egy senkiházi bunkó,aki a gatyájában hordja az eszét.Hát elnézést,de nekem nem jön be a hurkás has,a toka,és az oszlopláb,most r*hadék vagyok? És sok kövér csajban a felfogás taszító igazából,hogy nyafog a teste miatt,de sportolni már lusta.

Aki betegség miatt ilyen azt sajnálom,de általában nem ők adják a nyavajgók táborát.

A kövér alatt 15kg-nál több HÁJBÓL álló pluszsúlyt értek.Senki ne kezdjen el a magasságával és a súlyával dobálózni,mert a számértékekből lehetetlen bármit is megállapítani.(ami meghatározza az a testzsírszázalék,izomzat,alkat,eloszlás stb..) Szóval mi ez a kövér-imádat? Hangsúlyozom,kövér,nem pedig nőiesen telt..


2013. febr. 2. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Te biztos, hogy fiú vagy?
2013. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

nekem pl csak a kövér, duci, molett lányok jönnek be. fogpiszkállókkal mit kezdjek?

pedig én a sportos kategóriába tartozom, ne mazért jönnek be ők mert én is az vagyok...

2013. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az:)
2013. febr. 2. 19:57
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem ízlésekről akarok vitatkozni.

De miért akarják ránk erőltetni a "csak a kövér nő a jó" felfogást?

2013. febr. 2. 19:58
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Kinek a pap, kinek a paplan. Nem vagyunk egyformák. Valószínűleg egy olyan srác szívesebben válaszol egy ilyen kérdésre, akinek tetszenek a duci nők. Akinek nem tetszenek, az inkább nem akarja megbántani őket.
2013. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Semmilyen imádatról nincs és nem is volt itt szó!!

Te nem tudsz olvasni,értelmezni szöveget!?

Páran rávilágitottak arra a tényre,hogy szerethető valaki attól ,mert duci/husis/kövér!!!

Éppen az a helyzet,hogy mindehonnan azt tolják a képünkbe,hogy nem vagy ember csak ha vékony vagy!!!

Úgyhogy ne gyere ekkora baromsággal!

Vannak intelligens emberek,akik intelligens válaszokat írnak ,írtak az adott kérdésre!

Az pedig,hogy ki milyen okból nem fogy,vagy nem tud lefogyni végképp nem a te dolgod,ennek a súlyát ők cipelik!

Pfffúj de utálom az ilyeneket ,mint te vagy!

És te írod,kérdezed,hogy mi ez a megkülönböztetés,"imádat"???

Egyébként sok-sok szempontból jobb ha valaki nem túlsúlyos,de azért legyen már létjogosultsága valakinek,ha az!!!

2013. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Asszem te nem tudsz szöveget értelmezni.Nem a kövérekkel van a bajom!

Próbálok majd olyan kérdést keresni,amiben ilyen válaszokat láttam.

De szó szerint ilyenek voltak:

-"az a pasi akinek emiatt nem kellesz,az egy tahó p*raszt"(vonzódás hiánya? Ugyan..)

-"te többet érsz mint a mai lányok" (miért is?)

2013. febr. 2. 20:08
 8/18 Pixi3 ***** válasza:
Honnan tod h minden pasi a gyikon szereti az ilyen nőket? Akik válaszolnak nyilván nekik eleve az jön be és szeretnênek véleményt nyilvanitani. Es akk meg add hozza h minden forumon vannal trollok lehet szarrkasztikusan odairja h jo nö. Am meg az baromság h mindenkinek azok jonnek be. Ja es azer van ott jo par olyan kommi is minusz x kiloval jobb lennel stb.
2013. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem erőltet rád semmit! Olyan nőt kell újítanod, akivel végig tudsz menni az utcán. Te nem szereted a kövért, más szereti. Lehet hogy a tuti bomba buksza horkant nevetéskor amikor veszi a levegőt, engem meg az irritál. A szomszéd nőnek a gyomrából jön a szag, frankón kajak büdös szája van, elképzelni nem tudnék vele egy csókolózást, mégis három gyerekes anyuka.


Nem kell ezen agyalni, legfeljebb nem lesz kövér csajod. Vagy nem lesz csajod se. Tíz év múlva meg azt fogod kiírni, hogy miért kell még mindig Ubult kényeztetned, pedig te olyan rendes srác vagy!

2013. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Barátom, te kevered a "van rajta mit fogni" és a "kövér" fogalmát.
2013. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!