Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp-hez képest miért a...

Az mszp-hez képest miért a fidesz a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés

csak ha összevetem a kettőt az mszp bűnlistáján van egy zuschlag, egy öszödi beszéd, egy hagyó, egy bkv korrupció, egy államadósság, a nav botrány


fidesz: nyugdíj einstand, trafikmutyi, földmutyi, játékgépmutyi, recesszió, 100 forinttal drágább benzin, egykulcsos adó, 50-60 forinttal drágább euró, még magasabb államadósság, jogállamiság leépítése, a ruszki csatlósság, és az azeri gyilkos kiadatása, és a nav botrány


lehet, hogy nekem szelektív a memóriám, de valahogy, ha a kettő társaság bűneit egymás mellé teszem, az mszp egyszerűen eltörpül a fidesz böszmesége mellett


akkor mégis, miért az mszp-t tartják sokan a kisebbik rossznak?


2014. febr. 4. 08:45
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a felcsúti stadiont, kisvasutat és repülőteret kihagytam
2014. febr. 4. 08:52
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen a memória szelektív, ráadásul sok inden felhozott érv nem igazolódott jogilag, tehát csak ráfogás és kampányfogás. Ez az elmebeteg irányította kormány teljességgel alkalmatlan, persze ha valaki OV vagyonát kívánja gyarapítani, akkor rajta.
2014. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valóban mindkettő rossz, bár az erős demagógiára vall a kérdés második részében, hogy a fidesz a kisebbik rossz lenne.


A választás arról szól, hogy mérlegeled a kormány teljesítményét és ez alapján döntesz saját lelkiismereted szerint.

2014. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

főleg jobbikos szavazóktól hallom, hogy ha már nem nyerhet a jobbik, akkor legalább nyerjen a fidesz, ne az mszp, mert a fidesz a kisebbik rossz


csak ha összevetjük, és bocsánat, biztos, hagytam ki dolgokat mindkét oldalról, de ha összevetjük, akkor nekem úgy tűnik, hogy az mszp jóval a kisebbik rossz kategóriába tartozik

2014. febr. 4. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő egyformán rossz.
2014. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de miért? ha egyszerűen számba veszed a bűneiket, akkor a fidesznek sokkal több van, mint az mszp-nek, akkor mégis, miért?
2014. febr. 4. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
És szerinted hány szemétséget követtek még el, amikről mi nem is tudunk..Semmi értelme számolgatni hogy melyik okozott több kárt, egy kalap sz*rt nem ér se az MSZP se a Fidesz.
2014. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké, de nem az alapján ítélünk meg dolgokat, amiket nem tudunk, hanem az alapján, amit tudunk


ez alapján nem lehet egyik kutya másik ebet mondani, főleg nem a fidesz a kisebbik rossz, akkor mégis miért mondják ezt?

2014. febr. 4. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen dolgokban keresel logikát?
2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!