Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a "kisebbik rossz" egy...

Mi a "kisebbik rossz" egy kismamának?

Figyelt kérdés
Alkalmanként (1-2-3) naponta egyetlen szál cigaretta vagy az idegesség, kiabálás, mérgelődés. Természetesen tudom, hogy egyik sem, de olykor összecsapnak a hullámok. Magne b6-ot már szedem, kicsit mint ha jobb lenne, de az angyali nyugalmat és végtelen türelmet még nem hozta meg. Sajnos rengeteg dolgom van, keveset tudok pihenni. A 2 nagyobb gyereket nem tudom "felrakni a polcra" :(.
2013. febr. 17. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cigi helyett más...Tudom, hogy sokan azt írják, gondolják, talán még orvos is javasolja, hogy inkább 2-3 cigi, de szerintem nem...
2013. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az első 2-vel nem vol ilyen gondom, most néha úgy érzem, az őrület határán állok.
2013. febr. 17. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
cigi semmiképpen.
2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az mondjuk segít, hogy általában nincs itthon cigi. A férjem ritkán vesz "készen", általában csak dohányt meg papírt, az meg nekem még akkor sem kellett, amikor régen rendesen cigiztem. Jó lenne vmi működő dolog idegbaj ellen.... Ha jobb időszak van, eszembe sem jut. Az utóbbi 2 hét elég rossz volt sajnos.
2013. febr. 17. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta hogy a kettő közül inkább a kevés cigi mint a folytonos idegeskedés.


Én mondjuk inkább a füstnélküliségre szavazok ( ha más nem is, az első UH teljesen el tudja tántorítani a cigitől a legtöbb kismamát). Nem szokott eszedbe jutni amikor először láttad dobogni a kis szívét?


Jó lenne ha valaki be tudna neked segíteni a nagyobb gyerkőcökben, hátha úgy többet tudnál pihenni és kevesebb nyomás lenne rajtad.


Beszélj erről a dokiddal vagy a védőnőddel, ők mégiscsak szakemberek, hasznosabb tanácsot tudnak adni.

2013. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így tudom sokan mondtál már,hogy az idegesség sokkal rosszabb! Anyukám is így volt meg én is! Hál istennek senkinél nem lett gond 1-2 cigitől!
2013. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, hogy lepontozták azokat, akik nem javasolják a cigit. A többiektől kérdezem: hogy tudjátok jó szívvel ajánlani egy állapotos nőnek, hogy INKÁBB CIGIZZEN????? Ne haragudjatok már, de ez ultragáz.


Kérdező, a másik két gyerekednél meg tudtad állni, hogy ne cigizz, ennek a babának is jár UGYANANNYI esély! Ő is megérdemli, hogy ne fuldokoljon miattad. Keress más megoldást, ne a cigihez nyúlj. VAgy ezt a babát kevesebbre értékeled, mint a másik kettőt? Ugye nem?

2013. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

8-as, ne hisztizz már, senki nem javasolta neki hogy cigizzen, mellesleg én - amint írtam is - ezt épp védőnőtől hallottam, amivel pl. ÉN SEM ÉRTEK EGYET.


A kioktatás azonban nem hiszem hogy segítene rajta, úgyhogy kedves kérdező, ha meg akarod őrizni a nyugalmadat, tényleg inkább szakemberhez fordulj.

2013. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ha az ember egész nap rosszul van és rókázik, akkor nem a dohányzáson kattog. Most nem rosszul vagyok, hanem rettentő feszült vagyok sajnos. Azt sem tartom igazsàgosnak, ha a dackorszakost lekiabálom. Vmelyik miatt biztosan ott a rossz lelkiismeret.
2013. febr. 17. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!