Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatja a PM a csecsem...

Miért támogatja a PM a csecsemőgyilkosságot?

Figyelt kérdés
Szabó Tímea dec. 6-án beadott egy törv. mód. csomagot, melyben van egy paragrafus, hogy az anya aki születendő vagy újszülött gyermekét megöli, az (a gyerekgyilkosságért járó 10-20 év helyett) csak 2-8 kapjon. Miért áll ez érdekükben? Hivatalos indoklásban az áll, hogy "Indokolt az újszülött megölésének privilegizált alakzatának visszaállítása". Hogy lehet indokolt valaha egy egészséges gyermek megölése?!! ez nem abortusz!

2014. febr. 4. 14:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%
Akkor bocsánat, csak enyhén szólva félreérthető volt.
2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Akkor bocsánat, csak enyhén szólva félreérthető volt."


Én kérek, hogy nem fogalmaztam konkrétabban, hogy kikre értettem ezt!

2014. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy jogi kérdés nem etikai és gyanítom neked egyikhez sincs sok közöd.
2014. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
45%

Sziasztok!

A kérdező:

"Egy saját gyermekét megölő nő nem való normális emberek közé.

Nem is értem, hogy egy három kilós babát hogy lehet megölni...

"?

Nos, tökéletesen igazad van.

Aki a saját gyermekét megöli, akár magzat, akár 3 kilós, nem való az emberek közé...

Amúgy, pedig az az ember aki saját kezével vet véget a gyereke életének, valószínű, hogy tényleg nem akart gyereket...

Aki abortuszra megy, az pedig felbérel egy gyilkost, mert ahoz is gyáva, hogy saját maga megtegye...

A kérdésem pedig a következő.

Miért gondoljátok, hogy van különbség egy magzat, és egy épp megszületett baba megölése között?

Hiszen, az a baba már az anyja hasában is ember volt, vagy csak születése után lett azzá?

Visszatérve a kérdésre, én nem enyhíteném a csecsemő gyilkosság idejét, hanem életfogytig büntetném, de az abortuszra menőket is életfogytigra ítélném.

Azért ítélném életfogytigra, mert ma a 21-ik században nem kellene abortuszhoz folyamodni, amikor számtalan lehetősége van a fogamzás gátlásnak.

Ha másképp nem megy, akkor csak orális szexhez kell folyamodni, és kerülni kell az ondó hüvelybe való bejutását, így biztosan elkerülhető a nem kívánt terhesség...

Tudom, körülményes amit leírtam, de gondoljátok végig.

Amúgy az előttem válaszoló, aki azt írta, hogy sok esetben az anya megzakkan, az sajnos nagyon is előfordulhat...

Persze ezt csak az tudja, aki már átélte.

Példálózhatnék, de nem teszem.

Tehát, én értem, hogy vannak esetek amikor az anya megzakkan, és pontosan tudom, hogy milyen, de amikor egy anya ilyen helyzetbe kerül, azt pontosan lehet rajta látni, és időben kell neki segíteni...

Ja, és hozzá tenném, hogy amikor még terhes, lehet nem is jut ilyesmi eszébe...

De feltétlenül látni lehet az anyán, hogy valami nem stimmel...

Ezt biztosan tudom!

2014. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
61%
Életfogytig börtön annak aki megöli a csecsemöjét!
2016. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!