Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a Fidesz a...

Akik szerint a Fidesz a lehető legjobb választás, azokat ez sem zavarja?

Figyelt kérdés
Nem zavar titeket, hogy a pártotok tönkreteszi az oktatást? Kevesebb pénzt ad mindenre? Kevesebbeknek jut esély arra, hogy normális végzettséget szerezhessenek? Ezt kicsit sem ellenzitek? Szerintetek nem az oktatás a kiút abból, hogy ne az összeszerelő-munkások országa legyünk?

2014. febr. 8. 15:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Fura egy gazdasági szak lehet, ahol nem kell más hallgatókkal együtt DOLGOZNOD különböző projekteken. Továbbra is érdekel, hogy miért vagy ilyen frusztrált... Megsúgom, ilyen stílussal messziről kerülni fognak HR-esek. ;)
2014. febr. 9. 18:04
 22/26 anonim ***** válasza:
Az hogy órákon vannak ilyen-olyan órai feladatok, az nem munka. Egyébként az frusztrál, hogy napi 10 ugyan ilyen idióta, tájékozatlan proli tesz fel hasonló kérdést. Miért kell nektek az internet? Nézz ATV-t.
2014. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Na miért is vagy frusztrált? Ez ugyanis több szempontból hazugság. Az proliz le engem, aki nem tud egy normális mondatot megfogalmazni fröcsögés nélkül... Oké :D És nagyon sajnálom, hogy bántani mertem a fideszedet, amibe oly' szerelmes vagy, és nem az MSZP-vel tettem ezt. Most nagyon rosszul érzem magam. Azt is sajnálom, hogy képtelen vagy tájékozódni, nem érdekelnek a tények, hazudozol, és még te képzeled magad felsőbbrendűnek... Szegény csoporttársaid, szegény te...
2014. febr. 9. 20:54
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem fogok a Fideszre szavazni nyugodj meg. Majd szavazok az összefosásra, hogy meglegyen a lelki békéd. Remélem lesz vizitdíj is. Amúgy felmérést végzek az idióta kérdést feltevők között ebben a kategóriában:

1. Miért nem fejezted be az általános iskolát?

2. Miért próbálod letagadni, hogy nem fejezted be?

3. Mi ennek a kérdésnek tulajdonképp a lényege? Hogy szavazzak az MSZP-re?

2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Egy agresszív, trágár hazudozó vagy, aki nem tudott erre az egyszerű kérdésre sem válaszolni. Sajnállak.
2014. febr. 9. 22:19
 26/26 anonim ***** válasza:
Miről hazudtam kicsi rigó? Egyelek meg :( Fáj a szíved?
2014. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!