Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek meglesz újra a...

A Fidesznek meglesz újra a 2/3-ad vagy csak sima többsége lesz a parlamentben?

Figyelt kérdés
Gondolom az már senki számára nem kérdéses, hogy az mszp-nek legközelebb 2018-ban lesz némi esélye a kormányváltásra, de akkor is csak ha tényleg megújul.
2014. febr. 9. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Egyik sem. A fidesz nem fog a parlament közelébe sem kerülni.
2014. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meglesz nekik.

Az új választási rendszer nekik kedvez.

2014. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Győz. A kétharmad nem reális, de nyerni fog. Csak a teljesen elmebeteg, saját fantáziavilágukban élő jobbik-fanok gondolják, hogy ki fog kapni.


Hja, és a pártok támogatottságát ne a gyakorikérdések.hu-ról ítéld meg, ez az oldal is bevallottan baloldali.

2014. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tetro ***** válasza:
70%
Én azt mondanám sima többség, de az új választási rendszer valóban okozhat meglepetéseket.
2014. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lesz meg a 2/3-ad, a bal oldal valamennyire fel fog zárkózni melle, de még így is a Fidesz nyer.
2014. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Mindkettő kizárt. Sem sima többséggel. sem sehogy nem nyerhet. Egyszerűen esélye sincs.
2014. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2%

"

Szerintem nem lesz meg a 2/3-ad, a bal oldal valamennyire fel fog zárkózni melle, de még így is a Fidesz nyer."


A kulcsszó mivel a szerinted és a tudatlanság sem fáj, senki ezen hozzászólásodért követ nem vet rád.

2014. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

ma 20:30


Már egyszer leírtad a hülyeségedet. Ennyire hülyének nézed a többit, hogy nem tudják összekötni a fenti kommented ezzel a százalékod alapján? Komolyan, még a jobbik-birkákra nézve is szégyenteljes ez az agyi teljesítmény, illetve annak hiánya....

2014. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%
A fideszt teljesen kizárhatjátok. Azon kívül bárki esélyes.
2014. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk maradjunk annyiban, hogy a tiéd esélytelen.


Vegyétek már észre, jobbik-csinovnyikok, hogy Fidesz által írt választótörvény van 2012-től hatályban! Semmi esélyetek.

2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!