Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek meglesz újra a...

A Fidesznek meglesz újra a 2/3-ad vagy csak sima többsége lesz a parlamentben?

Figyelt kérdés
Gondolom az már senki számára nem kérdéses, hogy az mszp-nek legközelebb 2018-ban lesz némi esélye a kormányváltásra, de akkor is csak ha tényleg megújul.
2014. febr. 9. 20:18
1 2 3
 11/21 tetro ***** válasza:
78%

20.37

azon kívül, hogy érvek nélkül kötekedsz és pontozol le mindenkit... de mindenki a képességei szerint. de arra kíváncsi lennék, honnan tudod, hogy melyik a válaszadó pártja, mert erre semmilyen utalást sem tett. egy látóhoz van szerencsénk?

2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
Tetro azért valljuk be nem a helyzet magaslatáról intézted hozzánk hozzászólásod, ha még azt sem tudod melyik a pártja. Viszont akkor majdhogynem fölösleges is volt hozzászólásod. Én nem szoktam beleszólni mennyi négy meg kettő, ha tudom, hogy az első számot nem hallottam.
2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Apád aszonta átírja a törvényeket így minden hatalom az övé, te meg megetted? :)
2014. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:12


Jaja :) Épp tegnap volt valami halálbüntetéses kérdés, ahol leírták, hogy hányszor kivágták már innen :) Csak mindig visszaregisztrál.


Nem baj, egyszer majd kitalálnak az IP-bannál is hatékonyabb valamit az adminok, és akkor végleg kinnmarad:D Nekem nem fog hiányozni.

2014. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha meglesz nekik, megérdemeljük... Nyilván megnyerik a választást, de a kétharmad még 4 évig tönkretenné a kisembereket.
2014. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 tetro ***** válasza:
94%

21.35

ezek szerint itt több làtnok is van.

2014. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:18


Na mi van, lepontoztál minket a másik 6 regisztrációddal? Hehehe, kit érdekel, akkor is kimondjuk az igazságot, nem tudsz elhallgattatni.

2014. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tetro ***** válasza:
90%

23.23

olyan sokat tudsz rólam névtelem baràtom, és màr többször leirtam... csak neked megint. van valami bug a regemmel nagyon régóta. semmi sem történik ha a kezecskékre kattintok, igy ha akarnék pontozni akkor se tudnék. tudom szomorú, most kiderült hogy veled sem ért egyet mindenki. ami viszont még jobb, hogy hiába kattogtatsz egy vagy akárhány regröl, nem változik a %-m. de azért csak szorgalmasan nyomogassatok. :D

2014. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__53625..


Itt van, amiről beszéltem, ebben tárgyalják tetro kitiltásait. Engem senki ne nevezzen hazugnak, pláne nem egy "tetro". Szégyen, hogy Coppola karakterének a nevét viseled, egy jó film, nem érdemled meg, hogy közöd legyen hozzá.


"csak neked megint. van valami bug a regemmel nagyon régóta. semmi sem történik ha a kezecskékre kattintok,"


Tudod, nem az a gond, hogy hazudsz, hanem az, hogy olyan meggyőződéssel teszed, ami már egyszerűen gyomorforgató.

2014. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tetro ***** válasza:
90%

23.34

hol neveztelek hazugnak? :D

(a regem régebbi mint a film, és nem onnan van. gyúrni kell még erre a látó dologra)

2014. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!