Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rájöttek hogy jó a dolgozó ember?

Rájöttek hogy jó a dolgozó ember?

Figyelt kérdés

azt veszem észre hogy a fidesz igen munkát hirdeti

1. rájöttek hogy nem jó a segély?

2. már elloptak mindent, és kéne valakinek termelni is?

3. csak kampány fogás?

4. vagy csak én beszélem be magamnak


2014. febr. 12. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Csak kampány fogás. A fidesz közmunka helyeket teremt a valódi munkahelyeket pedig megszünteti. Közmunkás vagyok, határozottan állíthatom neked, hogy nulla érdemi termelő munkát csinálunk, és ha előállsz valami építő javaslattal, hogyan lehetne az egyébként értelmetlen többnapos munkát gyorsan elvégezni, a vezetés visszakérdez:

-És akkor mit fognak csinálni az emberek délután?

2014. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak a kampány miatt van mert a közmunka olcsóbb munkaerő és hogy tudjanak kifogást találni rá miért van egyre kevesebb munkanélküli és miért van több embernek állása. Ezek nagyon nagyrészt közmunkások ahogyan az előttem szóló is írja.

Viccet félretéve az kőkemény munka én is csináltam nyáron, füvet kaszáltunk mindenfele igaz akkor még picivel másabb volt a helyzet mert ez 3 éve volt, de most is amit látok elborzadok mert olyan haverjaim is dolgoznak akiknek diplomájuk vagy technikumi végzettségük van!

Én nekem sikerült normális munkahelyet találnom, de ott is van egy fiatal lány akinek technikumi végzettsége van, és inkább vállalt takarítást nálunk épületen belül minthogy kint dolgozzon havi 40 ért az utcán vagy iskolába üljön és megalázó dedós szintű feladatokkal tömjék a fejét.

Nekem sem ez az álmaim munkája amit végzek mert én logisztikát tanultam és mindenem a raktári munka de mégis fuvarozó lettem amibe igaz beletartozik a raktári munka, de javarészt autóban ülök és járom a megyét nagy ritkán a fővárost hogy anyagért menjek el vagy vigyek el.

2014. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZT tudja mindenki hogy szeretetett hösünk egy kicsi falu határátkelőjénél jött át kb 22 évessen és 5 ember már nyugdijasok és azt monddták nekik hogy gabhkzprt nem engeditek átt kivagy tok rugva ???????????
2014. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Ha valóban így van, akkor miért keres a magyar társadalom 3/4-e még mindig 100 ezer nettó alatt (már akinek van munkája), miért menekülnek innen százezrével az emberek és miért vagyunk harmadikok az egy főre számított offshore-világranglistán azzal a pénzzel, aminek elméletileg a magyar embereknél lenne a helye, ha valóban akkora Kánaán van itt, ahogy írod?


[link]


[link]

2014. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy valakinek dolgozni is kéne, hogy eltartsa a nyögdíjasokat, segílyeseket.
2014. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!