Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az, hogy Török vagyok, az...

Az, hogy Török vagyok, az arcomra van írva. És azt hova írjam, hogy vagyok olyan jó mint bárki más, tisztességes tanuló és dolgozó ember vagyok, mint apám is?

Figyelt kérdés
Sajnos sokan már ha rám néznek akkor elítélnek, pedig ha kicsit megismernének, szerintem szívesen beszélgetnének velem. Úgy gondolom hogy ezért nem találok magamnak lányt sem, hiszen látják rajtam honnan származom, és így már esélyt sem adnak nekem, pedig az otthoni vallásokat se tartom, teljesen beilleszkedtem, hiszen én már itt születtem. Ezért töltöm egyedül az ünnepeket is... :(
2013. dec. 25. 14:26
1 2
 1/14 Vicuska87 ***** válasza:
Hidd el egyszer, majd megtaláljátok egymást a nagy Ő-vel! :)
2013. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs a nemzetiségeddel. Én pl. sziveseben lennék török int magyar.
2013. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomo nonek bejonnek a deli, temperamentumos, barna boru, sotet haju pasik. Talan ezt emeld ki-nem vagyok divatszakerto, de ne ciganynak, inkabb egy eletvidam olasznak nezz ki!
2013. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beszélgethetsz velem erről ha úgy érzed.. :)
2013. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehogy felreertsd! Nem akartam ciganyok es torokok koze egyenlosegjelet tenni.

Ne tarka legyel, hanem vonzo.

2013. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen előítélettel a legtöbb embernek meg kell küzdenie. Aki szegény, azt már gyerekkorától kezdve cikizik a ruhái miatt. Aki gazdag, arról azt feltételezik, biztosan nagyképű. Hasonlóan, szép, csúnya, okos, buta, vagy bármilyen testi fogyatékkal élő ember. Van ahol hátrány éri a nőket. Az emberek előítéletesek a cigányokkal, a más vallásúakkal, a másképp öltözködőkkel, azokkal, akiken tetoválás van, vagy a politikai nézetei miatt. A pályakezdő még semmit nem tudhat, a nyugdíj előtt álló már sehova nem kell, a karrierista, aki biztos családot sem akar alapítani és még folytathatnám a sort.

Sőt, az is lehet, hogy valaki azért nem talál párt, mert nehezen ismerkedik. Majd egyszer neked is összejön.

2013. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 botkutya válasza:
mgl te jó nagy marha vagy. Ilyen hülyeséget az életben nem hallottam. Hadd legyen, aki akar lenni, ennyi...
2013. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást, az elöbb írt egy lány nekem, már kezdtem örülni hogy talán lesz valaki, elkérte a facebookomat, megnézte de be már nem jelölt, csak annyit írt gúnyosan hogy "nem, szia :D"... teljesen elkeseredtem. néha már azt kívánom, bár meg se születtem volna.
2013. dec. 25. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Kétszer részt vettem török csereprogramban, kedvelem a török embereket, nagyon kedvesek, barátságosak, valamint közvetlenek.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Nyilván akad kivétel, de én pusztán a származásod miatt nem ítélnélek el:-)


14/l

2013. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kini :)) válasza:

Csak találkozol majd normális emberekkel is. Mert akik elítélnek valakit a nemzetisége, vagy a vallása miatt, én azokat nem nevezem normálisnak. :D Nyugi, vannak rendes emberek is ebben az országban, csak megismersz párat. Jó esetben egy lányt is :)

15/L

2013. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!