Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet ennyire cinikus...

Hogyan lehet ennyire cinikus valaki a rengeteg külföldön dolgozó magyar ügyében?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem a Házon kívül-t. Ez az egyike az RTL kevés értelmes műsorainak. Az egyik téma a sokezer külföldön dolgozó magyar volt, akik folyamatosan utalják haza a pénzt, máskülönben az otthoniak anyagilag lehetetlen helyzetbe kerülnének. A Parlamentben szóba került a téma, ezúttal az LMP vetette fel. Mire Miniszterelnökünk egy totálisan mellébeszélő választ adott, hogy "Nem kell megbélyegezni ezeket az embereket!" és hogy "Sokan nem hajlandóak elfogadni a modern idők szabályait!"

Nem biztos, hogy szó szerint Így volt, mert nem jegyeztem fel, de a lényeg egyértelmű. Terelés ezerrel és a felelősség tudomásul nem vétele. Természetesen ez nemcsak a Fidesz sara, hanem mindkét oldal vastagon benne van.Csak valahogy mintha nem is érdekelné őket túlzottan, hogy gazdasági kényszerűségből egyre többen hagyják el az országot. Mindenki meghülyül, amikor kormányra kerül?



2014. febr. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, valóban nem érdekli őket.

Nekik megvan a "kis" pénzecskéjük, az ország meg eddig is elvegetált valahogy, amióta csak létezik.

Ennyiről van szó politikuséknál.

2014. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem főleg azért döbbentett le, mert kimegy az értelmes, cselekvőképes réteg, akik máshol egy országnak a motorjai és láthatóan nem is foglalkoznak vele. Mintha nem is látnának tovább az orruk hegyénél.Azt még "megértem", hogy arról szól a politikusoknak a Parlament, hogy jól összeszedjék magukat, de legalább, ha néha csinálnának is valami értelmeset...
2014. febr. 13. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A kormánynak is az az érdeke, hogy a magasan kvalifikált, tehetséges, intelligens réteg elhagyja az országot, a maradékot pedig már könnyen lehet az orránál fogva vezetni kamu igéretekkel, politikai hovatartozásukat módosítani aprópénzek szétosztásával.
2014. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az ország motorja megy el hanem az akinek valamilyen oknál fogva itt nem termett babér. Nem bankigazgatónak mennek ki ezt is vegyük tudomásul, nagyrészüknek tipikus "balkáni" melója van. Karriert baromi kevesen építenek.
2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azt még "megértem", hogy arról szól a politikusoknak a Parlament, hogy jól összeszedjék magukat, de legalább, ha néha csinálnának is valami értelmeset..."


Akkor mégis minek csinálnának bármi értelmeset, ha meg van nekik értve, hogy ők csak arra használják a munkahelyüket, hogy jól összeszedjék magukat?


Aki dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni. Ők minél kevesebb időt akarnak munkával tölteni, hogy minél több idejük legyen a pénzkeresésre és amilyen idióta társadalomban élünk, sajnos találnak is.

2014. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fideszt csak az érdekli hogy a zsebeit jól megtömje és han nem kerülnek többet hatalomra ők is elhuzhasanak külföldre a sok sz'rt amit csináltak azt meg itt hagyák a nyakunkon.
2014. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!