Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért minősítik hazugságnak /...

Miért minősítik hazugságnak / lejáratási próbálkozásnak / hírnévrontásnak a Balogh Artúr-féle történetet?

Figyelt kérdés
Nem emlékeznek Balogh Artúr önjelölt védői Mohácsi Viktóriára, arra a képviselőre, aki mosdatta Marian Cozma gyilkosait ?
2014. febr. 16. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdező tanulj meg gondolkozni.... retardáltakból már kezd elegem lenni. Állít vmit pár jobboldali hírforrás amit alátámasztanak egy semmi hitelességek nem rendelkező bloggal amit bárki tud csinálni 5 perc alatt. Balogh pedig tagadja h ő írta volna ki. Most ebből nem lehet levonni semmit mert nincs bizonyítva h kiírta. Ha megnézzük az egész blogot a beregisztrálást kővető 5 napban kiírt 4 cikket és utána véget ért az egész.
2014. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mosdatják ezt a mocskot.
2014. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Balogh pedig tagadja h ő írta volna ki."


Persze, hogy tagad! Ti meg beveszitek, hogy a csúnya jobboldal csinálta.

2014. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Mert nagyon átlátszó, azért. Engem inkább az érdekelne, hogy hogy veheti ezt valaki komolyan. Elolvastad, mik vannak oda írva? Már nem akarlak megsérteni, de ha szerinted nem süt róla, hogy egy 15 éves gyerek irkálta két szünetben az egészet, akkor ostoba vagy. Értelmetlen mondatok, ostoba szóviccek, igénytelen megfogalmazás, igénytelen kinézet, helyesírási hibák tömkelege és folyamatos álokoskodások. Ezek nem egy felnőtt, politikai életben sikeres öltönyös írásai. És aki ezt nem látja első olvasásra, az rendkívül ostoba, már bocsánat.

És mégis miért írna egy politikus ilyeneket? Miért nem szedte le, mikor "kitudódott"? Vagy ha ő csak ennyire tesz ránk, akkor viszont miért nem folytatta? Annyi helyen logikátlan ez az egész, hogy teljesen lehetetlen komolyan venni. Ahogy nem is veszi egy értelmes ember sem komolyan.

2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem ő írta volna, akkor már feljelentést tett volna a blogbejegyzés miatt. Az MSZP meg szokása szerint mosdatja a már megbukott tagjait.
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Nem az érdekel, hogy a pártvezetés miért tagadja ezt, hanem hogy az egyszerű Összefogás szavazók miért próbálják megnemtörtént esetnek beállítani az egészet."


Pontosan azért, mert megköveteli tőlük az ideológia, hogy mentsék a menthetőt.


Ismerek olyan embert, akinek egyértelműen bűnös volt a gyereke egy verekedés kirobbantásában az óvodában, de ezt mindvégig tagadta és azt állította, hogy mások kezdték el.

Amikor aztán egyértelműen kiderült mindenki számára, hogy tényleg ő volt, akkor csak gúnyosan annyit kérdezett, hogy "és akkor mi van, ha ő volt? Van ilyen..."


Aztán ismerek olyan öregasszonyt, akinek az alkoholista fia veri a feleségét és a gyerekét, de akkor sem ismerné el, hogy a gyereke elmebeteg és iszákos, helyette inkább kitalál mindenfélét, nehogy rossz szó érje az ő kis fiacskáját.


Volt már olyan, hogy a fia megérdemli, hogy igyon, hiszen ő minden más embernél keményebben dolgozik és a menyecske és az unoka is megérdemelte már a sorozatos veréseket, mert biztosan aljas módon nem teljesítik a férjük/apjuk minden egyes kívánságát és még ráadásnak lusták is és ők nem is csinálnak semmit, közben meg a feleség állandóan melózik, a gyerek meg kitűnő tanuló.


Nos, Balog Artúr is pont olyan, mint ezek az emberek. Nem a világ szabályaihoz alakítja ki a saját világképét, hanem csinál magának egy elképzelt, megfelelő valóságot és ahhoz ragaszkodik a körme szakadtáig.

2014. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

Még mindig fröcsögtök...hihetetlen... pedig ennyi lenne az egész:


Bizonyították, hogy ő írta? Nem? Akkor kit érdekel?


Ennyi.


Én meg terminátor vagyok és a jövőből jöttem. Kérlek írjatok ki erről is egy kérdést, hogy igaz-e amit most írtam!

2014. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

"Ugyanúgy, mint a HirTV a Simon féle százmilliókat?"


Ezek szerint a százmillákat is a fidex íratta a nevére?

2014. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Bizonyították, hogy ő írta? Nem? Akkor kit érdekel?"


És ha kiderül, hogy ő írta, akkor mivel fogjátok mentegetni?

2014. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én semmivel. Nem én mocskolódok 24 órában folyamatosan, hanem ti. Én 2 választás után túlléptem ezen a két párton, ti 24 éve nem tudtok. Melyikünk a hülye? Megint ki mocskolódik, ki folytatja?


Te.


Csá!

2014. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!